MILWAUKEE M18 FPS55-552P AKU PONORNÁ PÍLA 4933478778
Približne 10 dní
/
Kód produktu: 4933478778
Autorizovaný predajca
Približne 10 dní
U vás na adrese - od 25.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 25.5.2026
Odporúčané príslušenstvo
Všetky produkty
Všetky produkty
Akcia
V košíku
MILWAUKEE PÍLOVÝ KOTÚČ NA DREVO 165 X 20 X 2.2 MM 24Z ATB 4932471294
Akcia
Doprava zadarmo
V košíku
MILWAUKEE M18HB8 18V - Akumulátor 8Ah - 4932471070
Posledné 2 kusy
Doprava zadarmo
MILWAUKEE M18B5 AKUMULÁTOR 5.0 AH 4932430483
Na sklade
MILWAUKEE M18 B2 AKUMULÁTOR 2.0 AH 4932430062
Posledné 2 kusy
MILWAUKEE M18 HB5.5 AKUMULÁTOR 5.5 AH 4932464712
Na sklade
MILWAUKEE M18 HB3 AKUMULÁTOR 3.0 AH 4932471069
MILWAUKEE M18 B5-CR 5.0 Ah AKUMULÁTOR 4932479265
MILWAUKEE M12-18 C NABÍJAČKA 4932352959
MILWAUKEE M12-18 AC NABÍJAČKA DO AUTA 4932459205
Posledný kus na sklade
Posledný kus na sklade
MILWAUKEE M18 PC6 PACKOUT 6-PORTOVÁ RÝCHLONABÍJAČKA 4932480162
MILWAUKEE M18 DFC DUÁLNA RÝCHLONABÍJAČKA 4932472073
MILWAUKEE M12-18FC RÝCHLONABÍJAČKA 4932451079
Posledné 4 kusy
Posledné 4 kusy
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
  • Ponorná píla M18 FUEL™ poskytuje taký výkon, ktorý umožňuje pri rezaní dosahovať rýchlosť podávania ako pri ekvivalentnej sieťovej kotúčovej píle, a možnosť narezať až 45 metrov 10 mm preglejky na jedno nabitie 5,5 Ah akumulátora
  • Ryhovacia zarážka umožňuje vykonať najprv 1 mm ryhu dozadu, čím sa minimalizuje odlamovanie laminovaných materiálov
  • Nastavenie skosenia má dorazy na 22,5°, 45° a 48°. Takisto má -1 stupeň na vykonanie zárezu
  • Systém jednoduchej výmeny kotúča zablokuje kotúč v takej polohe, kde ho je možné ľahko vymeniť
  • Zasunovací rozovierací klin umožňuje, aby zostával na svojom mieste aj pri ponorných rezoch
  • Rôzne nastavenia otáčok v rozmedzí od 2 500 do 6 500 ot./min.
  • Flexibilný systém napájania: pracuje so všetkými akumulátormi M18™ MILWAUKEE®
Balenie obsahuje:
  • 1 x M18 FPS55 aku ponorná píla 55 mm
  • 2 x M18 HB5.5 5,5 Ah akumulátor
  • 1 x M12-18 FC rýchlonabíjačka
  • 1 x PACKOUT XL box
  • 1 x Pílový kotúč na drevo 165 x 20 x 1.6 mm 40z ATB
PARAMETRE PRODUKTU
  • Typ akumulátora Li-ion
  • Dodávaný v PACKOUT™ box na náradie
  • Max. hĺbka rezania (mm) 59 mm
  • Otáčky bez zaťaženia (ot./min) 2500 - 5600
  • Priemer kotúča (mm) 165
  • Napätie (V) 18
  • Priemer hriadeľa (mm) 20
  • Max. hĺbka rezania pri 45° (mm) 44 mm