BOSCH EXPERT EXKT18V-52G - Akumulátorová zanorovacia píla BITURBO sólo - 06016B4100
Posledný kus na sklade
/
Kód produktu: 06016B4100
Autorizovaný predajca
Posledný kus na sklade
U vás na adrese - od 14.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 14.5.2026
Odporúčané príslušenstvo
Všetky produkty
Všetky produkty
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-40 + GAL 12V/18V-80 - Set dvoch akumulátorov 18V 4,0Ah a nabíjačky - 1600A0373J
Na sklade
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-55 + GAL12V/18V-80 - Set dvoch akumulátorov 18V 5,5Ah a nabíjačky - 1600A0373P
Nedostupný
Doprava zadarmo
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-80 + EXAL18V-160 - Set dvoch akumulátorov 18V 8Ah a nabíjačky - 1600A0373T
Posledné 2 kusy
Na sklade
Nedostupný
Doprava zadarmo
Posledné 2 kusy
Popis výrobku
Okružná píla EXPERT EXKT18V-52G má mimoriadne kompaktný dizajn, ktorý umožňuje prácu v minimálnej vzdialenosti od steny a rezať len 10 mm od steny. Technológia BITURBO Brushless, vysokovýkonný motor a hnacie ústrojenstvo sú navrhnuté tak, aby v kombinácii s akumulátormi EXPERT dosiahli vynikajúci výkon. Táto kompaktná okružná píla s iba jediným 18 V akumulátorom umožní vynikajúcu mobilitu. Integrovaný adaptér Click&Clean je navrhnutý na riešenia odsávania prachu Bosch. Jednoduché manévrovanie, otáčanie až o 360 stupňov. EXPERT EXKT18V-52G je kompatibilné s našou vynikajúcou vodiacou koľajničkou BOSCH FSN a ďalšími bežnými systémami. Používateľsky komfortné rozhranie HMI má upraviteľné nastavenia: Nastavenie rýchlosti, výber režimu (napr. režim ECO na dlhšiu dobu chodu na jedno nabitie akumulátora), ako aj indikácia stavu nabitia akumulátora a stavu zariadenia – napríklad ochrana proti preťaženiu.
Pre maximálny výkon použite akumulátory EXPERT.
Technické parametre
  • Napájacie napätie: akumulátor 18 V
  • Ø otvoru pílového kotúča: 20 mm
  • Voľnobežné otáčky: 2800 – 5500 ot/min
  • Hmotnosť bez akumulátora: 4,10 kg
  • Priemer pílového kotúča: 140 mm
  • Základná doska: 305 x 169 mm
  • Uhol úkosu: -1 - 47 °
  • Rozmery náradia (šírka x dĺžka x výška): 211 x 232 x 370 mm
  • Hĺbka rezu bez vodiacej koľajničky (90°): 52 mm
  • Hĺbka rezu s vodiacou koľajničkou (90°): 46 mm
  • Hĺbka rezu bez vodiacej koľajničky (45°): 32 mm
  • Hĺbka rezu s vodiacou koľajničkou (45°): 26 mm
  • BITURBO: Áno
Rozsah dodávky
  • 1× pílový kotúč, Expert for Wood pre akumulátorové píly, 140 × 1,8/1,3 × 20 mm, 42