MILWAUKEE M18CBLPD-0X AKU VŔTAČKA / SKRUTKOVAČ S PRÍKLEPOM 4933464557
Približne 10 dní
Kód produktu: 4933464557
Autorizovaný predajca
Približne 10 dní
U vás na adrese - od 26.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 26.5.2026
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
Popis
  • Kompaktná príklepová vŕtačka / skrutkovač s bezuhlíkovým motorom s dĺžkou iba 165 mm umožňuje prístup do stiesnených priestorov
  • Zdokonalené kovové skľučovadlo 13 mm pre náročné aplikácie zaručuje rýchlu výmenu nástrojov a ich dokonalé upnutie
  • Moment 60 Nm – nejlepší pomer výkon / veľkosť
  • Celokovová otočná spona na opasok pre ľahké a rýchle zavesenie vášho náradia
  • Ukazovateľ stavu nabitia a LED svetlo
  • Flexibilný systém napájania: pracuje zo všetkými batériami Milwaukee® M18™
Technické parametre
  • Systém / napätie M18 (18V)
  • Motor bezuhlíkový
  • Príklep áno
  • Typ akumulátora Li-ion
  • Počet akumulátorov [ks] 0
  • Dodávané v Heavy Duty kufor
  • Max. krútiaci moment [Nm] 60
  • Max. priemer vŕtania do dreva [mm] 52
  • Max. priemer vŕtania do oceli [mm] 13
  • Max. priemer vŕtania do muriva [mm] 16
  • Max. počet úderov [ú./min.] 27000
  • Počet otáčok - 1. st. [ot./min] 0 - 500
  • Počet otáčok - 2. st. [ot./min] 0 - 1800
  • Kapacita skľučovadla [mm] 13
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
Akcia
V košíku
BOSCH GSB 12V-30 - 0 601 9G9 101 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač
Posledný kus na sklade
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT EXSB18V-150 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač sólo - 06019R3200
Posledné 2 kusy
Akcia
BOSCH GSB 18V-25 - Akumulátorový vŕtací skrutkovač s príklepom sólo - 06019K9300
Posledné 2 kusy
BOSCH GSB 183-LI - Akumulátorová príklepová vŕtačka / skrutkovač - 06019K9100
Doprava zadarmo
EXPERT
BOSCH EXPERT EXSB18V-90 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač - 06019R3102
BOSCH GSB 185-LI - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač sólo - 06019K3104
Posledný kus na sklade
Doprava zadarmo
BOSCH EXPERT EXSB18V-90 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač - 06019R3101
BOSCH GSB 12V-30 - 0 601 9G9 102 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač - bez akumulátora a nabíjačk
Na sklade
BOSCH GSB 180-LI Professional - 0 601 9F8 307 - Akumulátorový príklepový vrtací skrutkovač
Na externom sklade
BOSCH EXPERT EXSB18V-150 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač - 06019R3201
BOSCH AdvancedImpact 18 - 0 603 9B5 10A - Akumulátorový dvojrýchlostný príklepový vŕtací skrutkovač