BOSCH EXPERT EXSB18V-150 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač - 06019R3201
Posledný kus na sklade
/
Kód produktu: 06019R3201
Autorizovaný predajca
Posledný kus na sklade
U vás na adrese - od 14.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 15.5.2026
Popis výrobku
EXPERT EXSB18V-150 je špičkový príklepový vŕtací skrutkovač s bezkonkurenčným výkonom a ovládaním na široký rozsah skrutkovacích a vŕtacích prác s 30 000 príklepmi/min. Je vynikajúcim náradím na výrazne rýchlu prácu vďaka bezuhlíkovému motoru s technológiou BITURBO, mimoriadne výkonným akumulátorom EXPERT a maximálnemu krútiacemu momentu 150 Nm. Funkcia KickBack Control minimalizuje riziko zranenia pri zaseknutí vrtáka. Túto funkciu je možné zapnúť a vypnúť. Presná elektronická detekcia uhla zaistí správny uhol dlhých skrutiek. Vďaka 13 mm kovovému skľučovadlu a kovovej prevodovke je príklepový vŕtací skrutkovač extrémne spoľahlivý a robustný. Má aj prídavnú rukoväť, ktorá sa bez námahy nastaví v každej polohe. Rýchly výber režimu umožňuje jednoduché prepínanie medzi vŕtaním, vŕtaním s príklepom a skrutkovaním.
EXPERT EXSB18V-150 poskytuje optimálne výsledky pri vŕtaní a skrutkovaní do dreva, muriva alebo kovu, najmä pri veľkých priemeroch, ako sú vŕtacie korunky (vykružovače) až do priemeru 150 mm. Kompatibilita so systémom Bosch Professional 18V a alianciou výrobcov akumulátorov AMPShare.
Pre maximálny výkon použite akumulátory EXPERT.
Technické parametre
  • Napájacie napätie: akumulátor 18 V
  • Rozmery náradia (šírka x dĺžka x výška): 73 x 210 x 220 mm
  • Typ skľučovadla: Rýchloupínacie
  • Max. Ø vrtu do dreva: 150 mm
  • Krútiaci moment (mäkký/tvrdý/max.): 84/100/150 Nm
  • Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): 0 – 550 / 0 – 2.200 ot/min
  • Hmotnosť bez akumulátora: 2,2 kg
  • Počet stupňov krútiaceho momentu: 25
  • Max. Ø skrutiek: 13 mm
  • BITURBO: Áno
  • Pracovné svetlo: Áno
  • Konštrukcia náradia: Rukoväť tvaru T
Rozsah dodávky
  • 2× akumulátor EXBA18V-80 (8,0 Ah)
  • Rýchlonabíjačka GAL 12V/18V-80
  • Prídavná rukoväť
  • L-BOXX 136
  • Vložka pre L-BOXX 136
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
Akcia
V košíku
BOSCH GSB 18V-110 C - 06019G030A - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač bez akumulátora a nabíjač
Posledné 3 kusy
V košíku
BOSCH GSB 185-LI - 06019K3101 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač
Posledné 2 kusy
Nedostupný
Akcia
BOSCH GSB 183-LI - Akumulátorová príklepová vŕtačka / skrutkovač - 06019K9101
BOSCH GSB 18V-25 - Akumulátorový vŕtací skrutkovač s príklepom sólo - 06019K9300
Posledné 2 kusy
BOSCH GSB 183-LI - Akumulátorová príklepová vŕtačka / skrutkovač - 06019K9100
BOSCH GSB 18V-50 - 0 601 9H5 101 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač
BOSCH AdvancedImpact 18 - 0 603 9B5 10A - Akumulátorový dvojrýchlostný príklepový vŕtací skrutkovač
Nedostupný
EXPERT
BOSCH EXPERT EXSB18V-150 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač sólo - 06019R3200
BOSCH GSB 185-LI - 06019K3100 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač
EXPERT
BOSCH EXPERT EXSB18V-90 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač sólo - 06019R3100
Doprava zadarmo
BOSCH EXPERT EXSB18V-150 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač - 06019R3202
BOSCH GSB 180-LI Professional - 0 601 9F8 307 - Akumulátorový príklepový vrtací skrutkovač
Na externom sklade
Doprava zadarmo
BOSCH EXPERT EXSB18V-90 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač - 06019R3101
BOSCH GSB 185-LI - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač sólo - 06019K3104
BOSCH GSB 12V-30 - 0 601 9G9 101 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač
BOSCH GSB 12V-30 - 06019G9100 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač
Posledné 4 kusy
BOSCH GSB 12V-30 - 0 601 9G9 102 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač - bez akumulátora a nabíjačk