DeWALT DCE822D1G18 Laser krizovy zeleny 12/18V
Na objednávku
Kód produktu: DCE822D1G18-QW
Autorizovaný predajca
Na objednávku
U vás na adrese - od 21.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 21.5.2026
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
Popis:
  • Kompatibilita akumulátorov 12V a 18V XR využíva výhody oboch napäťových radov akumulátorových systémov DeWalt a môže pracovať aj s akumulátormi 10,8V XR.
  • Ručné jemné horizontálne nastavenie na úplne presné meranie.
  • testované na pád z jedného metra.
Technické parametre:
  • Trieda lasera 2
  • Presnosť +/- 0,3 mm/m
  • Rozsah vyrovnania +- 4°
  • Počet lúčov 4
  • Pripojenie statívu 1/4“ a 5/8“
  • Trieda ochrany IP54
  • farba lúča: zelený
  • viditeľnosť lasera bez použitia detektora: 35 m
  • viditeľnosť lasera s detektorom: 50 m
  • olovnica: áno
  • napájanie: 10,8V, 12V, 18V
Obsah balenia:
  • 1x 2,0Ah akumulátor 18V