BOSCH EXPERT EXLL18V-120-33CG - Akumulátorový líniový laser sólo - 0601065B01
Nedostupný
/
Kód produktu: 0601065B01
Autorizovaný predajca
Nedostupný
Odporúčané príslušenstvo
Všetky produkty
Všetky produkty
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT EXBA18V-40 - Akumulátor 18V 4,0Ah - 1600A036YW
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT EXBA18V-40 + GAL 12V/18V-80 - Set akumulátora 18V 4Ah a nabíjačky - 1600A0373M
Akcia
BOSCH GAL 12V/18V-80 - Nabíjačka - 1600A037CH
Akcia
Popis výrobku
EXPERT EXLL18V-120-33CG poskytne profesionálom spoľahlivú presnosť v najnáročnejších pracovných podmienkach. Zabezpečí veľký pracovný dosah až 120 m. Tri zdroje napájania umožnia prepínať medzi napájaním z 18 V/12 V akumulátora a z alkalických batérií veľkosti C, aby sa predišlo prestojom. Tento líniový laser má pogumované puzdro a zapustené laserové okienka s krytím IP65 čím chránia prístroj pred prachom, vodou či nárazmi. Je vybavený podsvietenou rohovou klávesnicou na individuálny výber laserových línií a integrovaný držiak so silnými magnetmi na bezpečnú montáž. Jemné nastavenie umožní zmeniť zvislú líniu bez straty referenčného bodu.
Technické parametre
  • Napájacie napätie: akumulátory:
    • 18 V
    • 12,0 V
    • 4× 1,5 V LR14 (C)
  • Laserová dióda: 500 – 540 nm, < 10 mW
  • Pracovná teplota: -10 – 40 °C
  • Skladovacia teplota: -20 – 70 °C
  • Trieda lasera: 2
  • Pracovný rozsah: 35 m
  • Dosah s prijímačom: 120 m (polomer)
  • Presnosť nivelácie: ± 0,3 mm/m
  • Rozsah samonivelácie: ± 4°
  • Čas merania: 3 s
  • Čas prevádzky max.:
    • 24 h (18V 4Ah Li-Ion)
    • 8 h (12V 2Ah Li-ion)