MAKITA UC011GT101- AKUMULÁTOROVÁ REŤAZOVÁ PÍLA
Posledný kus na sklade
/
Kód produktu: UC011GT101
Autorizovaný predajca
Posledný kus na sklade
U vás na adrese - od 14.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 14.5.2026
Odporúčané príslušenstvo
Všetky produkty
Všetky produkty
V košíku
MAKITA 1910U0-9 - Olej na mazanie pílovej reťaze BIOTOP
Posledné 2 kusy
V košíku
MAKITA 1910T9-4 - Olej na mazanie reťaze 5L
1910T9-4
Posledné 2 kusy
1910T9-4
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
  • Výkonná akumulátorová reťazová píla s vysokou rýchlosťou reťaze.
  • Vysoký užívateľský komfort vďaka dobre vyváženému dizajnu s nízkou úrovňou vibrácií.
  • Ľahko prístupná bočná skrutka na napínanie reťaze.
  • Mazanie reťaze s nastaviteľným prietokom.
  • Kryt prednej rukoväte so zabudovaným mechanizmom reťazovej brzdy.
  • Vypínač s LED indikáciou a automatickým vypnutím.
  • Okienko na kontrolu hladiny reťazového oleja.
  • Pevný kovový zachytávač reťaze.
  • Upevnenie lišty pomocou dvoch matíc s poistkou proti vypadnutiu z krytu lišty.
  • Dodávané 1 x akumulátor BL4050F 5,0 Ah a rýchlonabíjačka DC40RA
Technické parametre
  • Menovité napätie batérie 40 Vmax
  • Maximálny výstupný výkon 1 600 W
  • Dĺžka vodiacej lišty 35 cm
  • Delenie reťaze 325 "
  • Šírka drážky 1,1 mm
  • Max. rýchlosť reťaze 25,5 m/s
  • Nádrž (reťazový olej) 230 ml
  • Trieda tesnenia WetGuard/IPX4
  • Rozmery (D x Š x V) 445 x 230 x 275 mm