AKCIA
8%
SFMCW220B - Akumulátorová excentrická brúska bez akumulátora a nabíjačkySFMCW220B - Akumulátorová excentrická brúska bez akumulátora a nabíjačkySFMCW220B - Akumulátorová excentrická brúska bez akumulátora a nabíjačky

STANLEY SFMCW220B - Akumulátorová excentrická brúska bez akumulátora a nabíjačky

Je ideálna pre brúsenie všetkých materiálov a to bez závislosti na pripojenie k elektrickej sieti.

Bežná cena s DPH: 82.96 €
Cena s DPH:76.90 €EUR
Bez DPH:64.08 €
Ušetríte: 8%
Doprava:4.90 €
Dodací termín: 3 dni
Sme autorizovaný predajca značky STANLEY STANLEY
Výrobca: STANLEY
Katalógové číslo: SFMCW220B

Viac informácií o produkte

Excentrická brúska SFMCW220 je poháňaná najnovším typom 18V Li-ion akumulátorov s označením V20 a ponúka vysoký výkon až 12.000 kmitov za hodinu. S oscilačným obvodom 1,3 mm tak umožňuje vysoké a rýchle úberanie materiálu a to bez otravného zakopávania o napájací kábel. Ponúkaná varianta s označením SFMCW220B je dodávaná v sólo verzii bez akumulátora a nabíjačky.
Aku excentrická brúska FatMax V20
Akumulátorová brúska SFMCW220 patrí do rady náradia Stanley s označením FatMax. Výrobky tejto rady predstavujú vyššiu triedu elektrického náradia Stanley a sú vhodné pre profesionálnych i súkromných používateľov.
Nezávislosť na elektrickej sieti
Vďaka akumulátorovému pohonu možno excentrickú brúsku ľahko používať v rôznych pozíciách a to bez neustáleho stráženia polohy napájacieho kábla. To prináša výhody pri flexibilnejšom použití a celkovo ľahšiu manipuláciu pri brúsení.
Výkon pre rýchle uberanie materiálu
Excentrickú brúsku SFMCW220 poháňa štandardný uhlíkový motor s maximálnym výkonom 12.000 kmitov za hodinu s excentricitou 1,3 mm, čo umožňuje vysoké uberanie materiálu a rýchle dokončenie práce.
Jednoduché upínanie a odsávanie prachu
Aku brúska Stanley FatMax je určená pre použitie brúsnych kotúčov s priemerom 125 mm a upínaním na suchý zips. Pre odsávanie je potom možné využitie integrovaného adaptéra pre pripojenie odsávacieho vaku alebo odsávacej hadice do vysávača.
Varianta SFMCW220B bez príslušenstva
Ponúkaná verzia aku excentrickej brúsky Stanley s produktovým označením SFMCW220B je dodávaná v sólo variante bez napájacieho príslušenstva. Pre napájanie je tak možné využiť aku z iného aku náradia Stanley FatMax V20.

Technické parametre


Kufor: nie
Počet kmitov: 12000 kmit/min
Hmotnosť (bez batérie): 1 kg
Napätie akumulátora: 18 V

Podobné produkty