AKCIA
10%
FME650K - Oscilačné multifunkčné náradieFME650K - Oscilačné multifunkčné náradieFME650K - Oscilačné multifunkčné náradieFME650K - Oscilačné multifunkčné náradie

STANLEY FME650K - Oscilačné multifunkčné náradie

S 22-dielnou sadou pracovného príslušenstva predstavuje extrémne univerzálne náradie s možnosťou využitia pre širokú škálu činností.

Bežná cena s DPH: 124.96 €
Cena s DPH:112.90 €EUR
Bez DPH:94.08 €
Ušetríte: 10%
Doprava:4.90 €
Dodací termín: 3 dni
Sme autorizovaný predajca značky STANLEY STANLEY
Výrobca: STANLEY
Katalógové číslo: FME650K

Viac informácií o produkte

Model multifunkčného náradia s osciláciou FME650K je vďaka sade vymeniteľného príslušenstva vhodný pre brúsenie, rezanie dreva, plastov, sadry, farebných kovov a upevňovacích prvkov, alebo pre prácu s mäkkými obkladmi a škrabanie malých plôch. Náradie je vybavené navyše plynulou reguláciou otáčok, ktorá poskytuje optimálny rezný výkon pre práve vykonávanú aplikáciu. Výhodou je tiež priestranný plastový kufor, ktorý je pri tomto modeli súčasťou balenia.
Oscilačná brúska Stanley FatMax
Multifunkčná brúska FME650 patrí do rady náradia Stanley s označením FatMax. Výrobky tejto rady predstavujú vyššiu triedu elektrického náradia Stanley a sú vhodné pre profesionálnych i súkromných používateľov.
Vhodné pre rezné a brúsne práce
Vďaka sade kvalitného príslušenstvo Stanley (súčasťou balenia) je tento model brúsky vhodný pre širokú škálu využitia od brúsenia, rezania, dekoratívnej úpravy alebo povrchovej úpravy. Spôsobu využitia napomáha tiež možnosť plynulého nastavenia otáčok.
Varianta FME650K s príslušenstvom
Ponúkaná verzia oscilačnej brúsky Stanley s produktovým označením FME650K je dodávaná vrátane plastového kufra pre jednoduché uloženie náradia a veľkej 22-dielnej sady kvalitného pracovného príslušenstva (pílové listy, brúsne papiere, brúsne nože).

Technické parametre

Dĺžka: 282 mm
Výška: 101 mm
Šírka: 63.15 mm
Napätie: 230 V
Príkon: 300 W
Voľnobežné otáčky: 10.000 - 22.000 ot. / Min
Hmotnosť: 1.58 kg

 

Rozsah dodávky

STANLEY® FATMAX® multifunkčná oscilačná brúska
Kufor
Vodiaca lišta s nastavením hĺbky rezu
Adaptér príslušenstva
Rezná čepeľ
Čepeľ pre odstraňovanie výplne škár
Rezný kotúč z tvrdokovu
Bi-metalový nôž na kov / drevo
Brúsne papiere 15 dielov
Brúsna základňa
HCS Čepeľ s ponorným rezom

Podobné produkty