FME630K - Elektrický hoblíkFME630K - Elektrický hoblíkFME630K - Elektrický hoblík

STANLEY FME630K - Elektrický hoblík

So šírkou hobľovania 82 mm a výkonným 750W motorom je prispôsobený pre optimálne uberanie materiálu a rýchly postup práce.

Cena s DPH:109.90 €EUR
Bez DPH:91.58 €
Doprava:4.90 €
Dodací termín: Momentálne nedostupné
Sme autorizovaný predajca značky STANLEY STANLEY
Výrobca: STANLEY
Katalógové číslo: FME630K

Viac informácií o produkte

Vďaka nízkej hmotnosti (2,9 kg) a dokonalému vyváženiu je model FME630 prispôsobený aj pre pohodlné ovládanie jednou rukou. Za pomoci druhej rukoväte s integrovaným plynulým nastavením potom možno ľahko a presne nastaviť hĺbku záberu po vyznačených krokoch po 0,2 mm. Ponúkaná verzia FME630K je dodávaná vrátane kufra.
Elektrický hoblík Stanley FatMax
Elektrický hoblík FME630 patrí do rady náradia Stanley s označením FatMax. Výrobky tejto rady predstavujú vyššiu triedu určenú pre bežné profesionálne využitie s maximálnym výkonom a dlhou životnosťou. Tento model tak zvládne aj náročnejšie zaťaženie.
Kvalitný karbidový hobľovací nôž
Karbid volfrámový obojstranný hobľovací nôž elektrického hoblíka Stanley FatMax ponúka vynikajúci výkon a spoľahlivé uberanie materiálu. Funkcia parkovacej polohy pohyblivej základne navyše efektívne chráni obrobok.
Regulovateľná hĺbka záberu
Na prednej strane je hoblík vybavený druhou rukoväťou, ktorá umožňuje plynulé nastavenie hĺbky zanorenia hobľovacieho noža a to na stupnici po 0,2 mm. Pri spracovávaní obrobku tak možno spoľahlivo strážiť úroveň uberania.
Varianta FME630K s príslušenstvom
Ponúkaná varianta elektrického hoblíka Stanley FatMax s produktovým označením FME630K je dodávaná s kompletným pracovným príslušenstvom - odsávacím adaptérom, paralelným dorazom, vakom na piliny a plastovým kufrom.

Technické parametre

  • Adaptér pre pripojenie vysávača: áno
  • Max. hĺbka záberu: 2 mm
  • Dňlžka kábla: 4 m
  • Šírka záberu: 82 mm
  • Hĺbka drážky: 12 mm
  • Príkon: 750 W
  • Hmotnosť: 2.9 kg
  • Voľnobežné otáčky: 16500 ot/min

Podobné produkty