MAKITA RP2303FC07 - Horná fréza
Nedostupný
Kód produktu: RP2303FC07
Autorizovaný predajca
Nedostupný
Odporúčané príslušenstvo
Všetky produkty
Všetky produkty
V košíku
MAKITA 199140-0 - Vodiaca lišta 1,0m
na sklade
V košíku
MAKITA 194385-5 -Svorky upínacie SP6000K 2ks
Posledný kus na sklade
Posledný kus na sklade
MAKITA 194579-2- Adaptér na vodiacu koľajnicu
na sklade
MAKITA 194367-7 - Vodiaca lišta 3,0 m
MAKITA Spojka vodiacej lišty set - 198885-7
MAKITA 199141-8 - Vodiaca lišta 1,5m
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
  • Mimoriadne výkonná fréza s nastaviteľnou rýchlosťou, ideálna pre väčšie priemery fréz.
  • Výborne prístupné nastavenie hĺbky veže s 3 nastaviteľnými predvoľbami.
  • Jednoduché nastavenie a uzamknutie hĺbky ponoru bez púšťania rukovätí.
  • Praktický a presný systém rýchlej výmeny kopírovacích krúžkov.
  • Dve pracovné LED svetlá s funkciou dosvitu.
  • Zabudovaný zámok vretena pre rýchlu výmenu frézy.
Technické parametre
  • Menovitý výkon 2 100 W
  • Menovité napätie 230 V
  • Voľnobežné otáčky 9 000 - 23 000 min-1
  • Ø klieštiny rozsah 6 - 12 mm
  • Hĺbka ponoru 0 - 70 mm
  • Otvor pre objímku 68 mm
  • Priemer základnej dosky 170 mm
  • Dĺžka kábla 4 m
  • Rozmery (D x Š x V) 155 x 294 x 312 mm
  • Hmotnosť bez kábla (EPTA) 6,2 kg
  • Triax. hodnota vibrácií (a h) 4,2 m/s²
  • Faktor neistoty vibrácií (K) 1,5 m/s²
  • Hladina akustického výkonu (LWA) 99 dB (A)
  • Hladina akustického tlaku (L pA) 88 dB (A)
  • Faktor akustickej neistoty (K) 3 dB (A)
Dodávané príslušenstvo
  • 763628-2 Klieština 12 mm
  • 763804-8 Klieština 8 mm
  • 763801-4 Klieština 6 mm
  • 266491-7 Skrutka M6 x 135 mm
  • 781030-7 Kľúč vidlicový 24
  • 821552-6 Systainer typ 4
  • 8352F0-3 Vnútro systainera
  • 194935-6 Paralelný doraz
  • 122850-4 Odsávací adaptér
  • 344364-5 Vodiaca objímka
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
BOSCH POF 1400 ACE - 060326C820 - Horná fréza
060326C820
Akcia
DeWALT DW621 - Horná frézka
DeWALT DW621 - Horná frézka
DW621-QS
Akcia
Doprava zadarmo
FESTOOL 576919 - Horná frézka OF 1010 REBQ-Plus
BOSCH GOF 20-12 - Horná fréza - 0601627220
DeWALT Frézka vrchná 2300W regulácia otáčok  DWE625