MILWAUKEE M18FHIW2F12-502X RAZOVÝ UŤAHOVAČ IN2
Na sklade
Kód produktu: 4933492783
Autorizovaný predajca
Na sklade
U vás na adrese - od 15.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 14.5.2026
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
  • Veľká koncentrácia výkonu
  • Vysoká rýchlosť odstraňovania
  • Vysoká odolnosť
  • Veľká koncentrácia výkonu: Rázový uťahovák M18 FUEL™ s vysokým krútiacim momentom poskytuje 1 491 Nm krútiaceho momentu na upevňovanie a 2 034 Nm krút
  • Robustná prevodová skriňa zaisťuje väčšiu odolnosť
  • Flexibilný systém napájania: funguje so všetkými akumulátormi M18™ MILWAUKEE®
Podľa čísla produktu:: 4933492783
Otá#ky bez za#aženia [ot.|min]: 0-700/ 0-1300/ 0-2000/ 0-2000
122: 881 / 1220 / 1491 / 68
Typ akumulátora: Li-ion
131: 0-1300/ 0-2200/ 0-2400/ 0-2400
Dodávaný v: Heavy Duty Kufor
215: M36
Názov: Variant: M18 FHIW2F12-502X
Hmotnos# s akumulátorom [EPTA] [kg]: 3.4 (M18 B5)
System: M18
Charger included: M12-18 FC
Milw. battery included 1: 2 x M18 B5
EAN kód: 4058546476540
V košíku
BOSCH GDR 18V-200 - 06019J2106 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky
Akcia
V košíku
BOSCH GDR 18V-160 - 0 601 9G5 106 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky
Posledné 2 kusy
BOSCH GDR 120-LI Professional - 06019F0001- Akumulátorový rázový uťahovač
Posledný kus na sklade
BOSCH GDR 18V-215 - 06019N2020 - Akumulátorový rázový uťahovač bez akumulátora a nabíjačky
Nedostupný
BOSCH GDS 18V-1000 - 0 601 9J8 300 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky
Posledné 2 kusy
BOSCH GDR 12V-105 - 0 601 9A6 901 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky