DeWALT KLINCE PRE DCN693 60MM POZINKOVANE 2000KS DNM40R60GZ
Na externom sklade
/
Kód produktu: DNM40R60GZ
Autorizovaný predajca
Na externom sklade
U vás na adrese - od 19.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 19.5.2026
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
V košíku
BOSCH Klince NB-16 - 1600A02F4K
Nedostupný
1600A02F4K
Nedostupný
V košíku
BOSCH Klinec – páskovaný, s hlavickou v tvare písmena D SN34DK 100R 3,1 mm, 100 mm, lesklé
BOSCH Klince NB-19 - 1600A02F4L
Posledný kus na sklade
1600A02F4L
Posledný kus na sklade
BOSCH Klinec – páskovaný, s hlavickou v tvare písmena D SN34DK 50 2,8 mm, 50 mm, lesklé, hladké
BOSCH Klince NK-35 - 1600A02F4R
1600A02F4R
BOSCH Klinec do strešnej lepenky CN 45-15 HG 35 mm, žiarovo pozinkované
BOSCH Klinec do strešnej lepenky CN 45-15 HG 25 mm, žiarovo pozinkované
BOSCH Klinec do strešnej lepenky CN 45-15 HG 22 mm, žiarovo pozinkované
BOSCH Klinec do strešnej lepenky CN 45-15 HG 28 mm, žiarovo pozinkované
BOSCH Klinec do strešnej lepenky CN 45-15 HG 19 mm, žiarovo pozinkované
BOSCH Klinec do strešnej lepenky CN 45-15 HG 32 mm, žiarovo pozinkované
BOSCH Klince NB-38 - 1600A02F4P
1600A02F4P
BOSCH Klince NB-25 - 1600A02F4M
1600A02F4M
BOSCH Klinec do strešnej lepenky CN 45-15 HG 45 mm, žiarovo pozinkované
BOSCH Klince NB-32 - 1600A02F4N
1600A02F4N
BOSCH Klinec – páskovaný, s hlavickou v tvare písmena D SN34DK 50HG 2,8 mm, 50 mm, žiarovo pozinkované, hl
BOSCH Klinec – páskovaný, s hlavickou v tvare písmena D SN34DK 50G 2,8 mm, 50 mm, pozinkované, hladké
BOSCH Klince NB-40 - 1600A02R7F
1600A02R7F
BOSCH Klinec – páskovaný, s hlavickou v tvare písmena D SN34DK 100RHG 3,1 mm, 100 mm, žiarovo pozinkované
BOSCH Klinec do strešnej lepenky CN 45-15 HG 38 mm, žiarovo pozinkované