DeWALT KLINCE KONVEXNE 2,8 * 63mm 2200ks DNPT28R63Z
Posledné 4 kusy
/
Kód produktu: DNPT28R63Z
Autorizovaný predajca
Posledné 4 kusy
U vás na adrese - od 14.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - ihneď
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
V košíku
BOSCH Klinec – páskovaný, s hlavickou v tvare písmena D SN34DK 100R 3,1 mm, 100 mm, lesklé
Nedostupný
V košíku
BOSCH Klinec – páskovaný, s hlavickou v tvare písmena D SN34DK 50G 2,8 mm, 50 mm, pozinkované, hladké
Nedostupný
BOSCH Klinec do strešnej lepenky CN 45-15 HG 22 mm, žiarovo pozinkované
BOSCH Klinec – páskovaný, s hlavickou v tvare písmena D SN34DK 50HG 2,8 mm, 50 mm, žiarovo pozinkované, hl
BOSCH Klinec do strešnej lepenky CN 45-15 HG 25 mm, žiarovo pozinkované
BOSCH Klince NK-35 - 1600A02F4R
1600A02F4R
BOSCH Klinec do strešnej lepenky CN 45-15 HG 32 mm, žiarovo pozinkované
BOSCH Klinec – páskovaný, s hlavickou v tvare písmena D SN34DK 100RHG 3,1 mm, 100 mm, žiarovo pozinkované
BOSCH Klinec – páskovaný, s hlavickou v tvare písmena D SN34DK 50 2,8 mm, 50 mm, lesklé, hladké
BOSCH Klinec do strešnej lepenky CN 45-15 HG 35 mm, žiarovo pozinkované
BOSCH Klinec do strešnej lepenky CN 45-15 HG 45 mm, žiarovo pozinkované