STANLEY KLADIVO VRTACIE SDS+ 1250W FME1250K
Posledné 3 kusy
Kód produktu: FME1250K-QS
Autorizovaný predajca
Posledné 3 kusy
U vás na adrese - od 14.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 14.5.2026
Vybavenie:
1 250 W, upínanie nástroja SDS-plus, pneumatický príklepový ústroj, funkcia vŕtanie/vŕtanie s príklepom/sekanie, preklzová spojka na vyššiu bezpečnosť práce, viackomponentná ergonomická rukoväť s gumovým prekrytím, gulôčkové ložiská, prachotesné prevedenie, kábel 4 m
s gumovým plášťom.
Technické dáta
Príkon 1 250 W
Otáčky naprázdno 0 –850 ot./min
Počet rázov 0 – 4 100 rázov/min
Max. priemer vŕtaného otvoru - drevo/kov/betón 40/13/32 mm
Energia rázu (EPTA/Max) 3,2 Joule
Sklíčidlo SDS-Plus
Hmotnosť 5,4 kg
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
V košíku
BOSCH GBH 2-28 F - 0615990J1C - Kombinované kladivo + sada vrtákov SDS-Plus
Nedostupný
Akcia
V košíku
BOSCH GBH 240 F Professional 0.611.273.000 - Kombinované kladivo
Na sklade
Akcia
BOSCH GBH 2-23 REA 0.611.250.500 Professional - Vrtacie kladivo s odsávaním, s SDS-plus
Nedostupný
BOSCH PBH 2100 RE Compact 0 603 3A9 320 - Vŕtacie kladivo
Na externom sklade
BOSCH GBH 2-26 DRE 0.611.253.708 - Professional - Vŕtacie kladivo s upínaním SDS-plus
Na sklade
Doprava zadarmo
BOSCH GBH 4-32 DFR - 0611332100 - Vŕtacie kladivo s SDS-plus
Posledné 2 kusy
Doprava zadarmo
BOSCH GBH 5-40 D Professiona l- Vrtacie kladivo s SDS-max 0611269001
Posledný kus na sklade
BOSCH GBH 240 Professional - 0611272102 - vŕtacie kladivo + sada vrtákov a sekáč
BOSCH GBH 2-28 F - 0 611 267 601 - Vŕtacie kladivo s SDS plus
Posledné 2 kusy
BOSCH GBH 240 + súprava SDS plus, v prenosnom kufríku - 0615990M99
Posledné 4 kusy
BOSCH GBH 12-52 DV Professional - 0611266000 - Vŕtacie kladivo s SDS-max
Posledný kus na sklade
BOSCH GBH 3-28 DRE Professional - 0 611 23A 000 - Vrtacie kladivo s SDS-plus