MAKITA HR2470BX40 - VŔTACIE KLADIVO
Posledný kus na sklade
Kód produktu: HR2470BX40
Autorizovaný predajca
Posledný kus na sklade
U vás na adrese - od 15.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - ihneď
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
  • Prachotesné upínanie SDS-PLUS
  • Rovnaký krútiaci moment pre obidva smery otáčania
  • Príklep s vŕtaním, len vŕtanie alebo sekanie
  • Obmedzovač krútiaceho momentu chráni používateľa a nástroj pred nepredvídaným spätným nárazom.
  • 40 polôh nastavenia sekáča
  • Elektronický vypínač s aretáciou pre nepretržitý chod
  • Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukoväť
Technické parametre
  • Upínanie / veľkosť vrtáka Upínanie SDS-PLUS
  • Príkon 780 W
  • Voľnobežné otáčky 0 - 1.100 min-1
  • Počet úderov naprazdno 0 - 4.500 min-1
  • Sila jednotlivého príklepu 2,4 J
  • Max. vŕtací výkon - oceľ|betón|drevo 13 / 24 / 32 mm
  • Max. vŕtací výkon (korunka) 65 mm
  • Hmotnosť 2,9 kg
  • Rozmery (D x Š x V) 370 x 84 x 214 mm
Dodávané príslušenstvo
  • 324219-0 Hĺbkový doraz
  • 158057-6 Bočná rukoväť
  • B-55784 Set vrtákov SDS Plus (5 ks)
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
Akcia
V košíku
BOSCH GBH 3-28 DFR 0.611.24A.000 - Vŕtacie kladivo s SDS-plus
Na sklade
V košíku
Nedostupný
Akcia
BOSCH GBH 240 + súprava SDS plus, v prenosnom kufríku - 0615990M99
Posledné 4 kusy
BOSCH GBH 240 Professional - 0611272102 - vŕtacie kladivo + sada vrtákov a sekáč
Posledné 3 kusy
BOSCH GBH 2-26 DFR - 0611254768 - Vŕtacie kladivo s SDS plus
Na sklade
Doprava zadarmo
BOSCH GBH 5-40 D Professiona l- Vrtacie kladivo s SDS-max 0611269001
BOSCH PBH 2100 RE Compact 0 603 3A9 320 - Vŕtacie kladivo
Na externom sklade
Doprava zadarmo
BOSCH GBH 4-32 DFR - 0611332100 - Vŕtacie kladivo s SDS-plus
Posledné 3 kusy
BOSCH GBH 3-28 DRE Professional - 0 611 23A 000 - Vrtacie kladivo s SDS-plus
BOSCH GBH 2-28 - 0 611 267 501 - Vŕtacie kladivo s SDS plus
BOSCH GBH 2-23 REA 0.611.250.500 Professional - Vrtacie kladivo s odsávaním, s SDS-plus
Nedostupný
BOSCH GBH 240 F Professional 0.611.273.000 - Kombinované kladivo