BOSCH GTC 12V-450-13 - Termokamera - 0.601.083.900
Posledný kus na sklade
/
Kód produktu: 0601083900
Autorizovaný predajca
Posledný kus na sklade
U vás na adrese - od 14.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - ihneď
Kompaktná termokamera na rýchlu a jednoduchú vizualizáciu teplotných rozdielov
Vizualizujte teplotné rozdiely vo vysokej kvalite obrazu jediným kliknutím
Rýchle spustenie, integrovaný laser, pracovné svetlo a vizuálna kamera na jednoduché používanie
Robustná a kompaktná konštrukcia s krytím IP54 a odolnosťou proti nárazu pri páde z výšky až 2 m
Technické parametre
  • Napájacie napätie: akumulátor 12 V
  • Rozsah merania: −20 °C až +450 °C
  • Presnosť merania: IČ ± 2 °C (stredový bod)
  • Rozlíšenie: 0.1 °C
  • Laserová dióda: Laserová trieda 2, 645-660 nm
  • Tepelná citlivosť: (NETD) <=50 mK
  • Veľkosť IČ snímača: 256 pixelov x 192 pixelov
  • Počet bodov merania: 49152
  • Zorné pole (FOV): 56° x 42°
  • Elektrické napájanie a prevádzkový čas: 4× 1,5 V LR6 (AA) – 4 hodiny, 1× GBA 12 V – 8 hodín
  • Pamäť obrázkov: (počet obrázkov) 500
  • Typ pamäte: Interná pamäť
  • Formát súboru: obrázok .jpg
  • Prenos údajov: USB-C®
  • Ochrana proti nárazom: 2 m
  • Hmotnosť: 0,350 kg
  • Veľkosť displeja: 2,8"
  • Pracovná teplota: -10 – 50 °C
  • Skladovacia teplota: -20 – 50 °C
  • Zaostrovacia vzdialenosť minimálna: 0.5 m
  • Obnovovacia frekvencia termosnímok: 9 Hz
  • Meracia aplikácia: Termosnímka
Rozsah dodávky
  • 1× akumulátor GBA 12V 2.0Ah
  • 1× taška na náradie
  • Kábel USB-C®
  • L-BOXX 136
  • Rýchlonabíjačka GAL 12V-40 Professional
  • Vložka L-BOXX na náradie
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
V košíku
Akcia
V košíku
BOSCH GIC 120 C Professional - 0601241201 - Akumulátorová inšpekčná kamera
Na sklade
Akcia
BOSCH GDH 1-17 - Digitálny teplomer/vlhkomer - 0601078400
Nedostupný
BOSCH GMM 1-15 - Vlhkomer - 0601078200
Nedostupný
BOSCH GMP 1-13 - Vlhkomer - 0601078000
BOSCH GIC 12V-5-27 C - 0.601.241.401 - Inšpekčná kamera
Na externom sklade
Doprava zadarmo
EXPERT
BOSCH EXPERT D-tect18V-200-17C - Detektor - 0601081605