BOSCH GLL 12V-100-33 CG - Líniový laser - 0601065400
Posledné 2 kusy
/
Kód produktu: 0601065400
Autorizovaný predajca
Posledné 2 kusy
U vás na adrese - od 14.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - ihneď
Odolný, intuitívny líniový laser kategórie 12 V na vyrovnanie bez námahy
Užívajte si neprerušovanú prácu vďaka flexibilite zmeny medzi lítiovo-iónovým akumulátorom 12 V a alkalickými batériami, čo eliminuje prestoje spôsobené vybitím akumulátora
Technické parametre
  • Napájacie napätie:
    • akumulátora 12 V
    • 4 batérie LR6, 1,5 V (AA)
  • Laserová dióda: 500 – 540 nm, < 10 mW
  • Pracovná teplota: -10 – 40 °C
  • Skladovacia teplota: -20 – 70 °C
  • Trieda lasera: 2
  • Pracovný dosah: Polomer do 30 m
  • Dosah s prijímačom: Polomer do 100 m
  • Presnosť nivelácie: ±0,3 mm/mᵃ
  • Rozsah samonivelácie: ± 4°
  • Čas ustálenia samonivelácie: 4 s
  • Statívový závit: 1/4", 5/8"
  • Hmotnosť: cca 0.96 kg
  • Farba laserovej línie: zelená
  • Projekcia: 3 x 360° línia
  • Kompatibilné laserové prijímače: LR 7
Rozsah dodávky
  • 4× batéria 1,5 V LR6 (AA)