Štvorplošný zavlažovač AquaZoom S - 18710-20Štvorplošný zavlažovač AquaZoom S - 18710-20Štvorplošný zavlažovač AquaZoom S - 18710-20Štvorplošný zavlažovač AquaZoom S - 18710-20

GARDENA Štvorplošný zavlažovač AquaZoom S - 18710-20

Cena s DPH:29.90 €EUR
Bez DPH:24.92 €
Doprava:4.90 €
Dodací termín: skladom
Sme autorizovaný predajca značky GARDENA GARDENA
Výrobca: GARDENA
Katalógové číslo: 1871020

Viac informácií o produkte

 

Presné, flexibilné a rovnomerné zavlažovanie malých trávnikov

 

GARDENA zavlažovač Aquazoom S vám poskytne všetko, čo potrebujete pre spoľahlivé zavlažovanie trávnika. Je vhodný pre plochy s rozlohou 9 až 150 m² a ponúka rovnomerné a presné zavlažovanie, ktoré zabraňuje tvorbe kaluží. Užite si každý kúsok leta.

 

Na zavlažovanie je k dispozícii celý rad možností konfigurácie, ktoré môžete nastaviť pomocou posuvníkov na zavlažovači. Môžete si nastaviť rozsah medzi 3 a 15 metrami, šírku postreku medzi 3 a 10 metrami a tiež možnosť zavlažovania iba na jednej strane. Jemné nastavenie je tiež možné regulovaním prietoku vody.

 

So svojimi dvoma veľkými opornými pätkami je postrekovač na zemi vždy stabilný a používa jedinečný dizajn, ktorý mu dáva efektívny, moderný vzhľad.

 

Vyznačuje sa však nielen vysoko kvalitnými materiálmi, ktoré zaisťujú, že Aquazoom S je odolný voči mrazu a UV žiareniu.

 

Ďalším dôkazom kvality je 5-ročná záruka a pečať Made in Germany, ktorá podčiarkuje dlhú životnosť.

 

Toto užitočné záhradné zariadenie bolo tiež navrhnuté pre jednoduché čistenie - rozprašovacie trysky sú vyrobené z mäkkého plastu.

 

Čistenie sa vykonáva bez námahy prstami, čím sa odstraňuje všetok vodný kameň, ktorý sa na dýzach nahromadil. Okrem toho je prípojka vybavená filtrom vyrobeným z nerezovej ocele, ktorý zabraňuje preniknutiu nečistôt do zavlažovača Aquazoom S. Otočením prípojky uvidíte filter, ktorý možno ľahko odstrániť. Jeho čistenie je jednoduché - opláchnite ho pod tečúcou vodou.

 

Špecifikácie
Zavlažovaná plocha, min. 9 m²
Zavlažovaná plocha, max. 150 m²
Dosah 3 m - 15 m
Maximálna šírka postreku 10 m
Záruka spoločnosti Gardena Záruka 5 rokov

Podobné produkty