CMT Fréza čelná vypuklá R6,35 D12,7x9,5 S8 HM C91412711
Posledný kus na sklade
/
Kód produktu: C91412711
Autorizovaný predajca
Posledný kus na sklade
U vás na adrese - od 14.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 14.5.2026
  • Vyrábajte dvere, čelá zásuviek, dosky alebo iné povrchy s vlastným motívom
  • Vypuklé frézy Vám umožnia vytvoriť rytiny do akéhokoľvek dreva alebo dreveného výrobku
  • Ponúkame kompletný výber priemerov a rezných hĺbok, aby ste dosiahli požadovaný výsledok
  • S použitím frézovacieho stolíka môžete frézovať až do hĺbky 31 mm
  • Stopka: 8 mm
  • Priemer: 12,7 mm
  • Rezná hĺbka: 9,5 mm
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
V košíku
BOSCH Drážkovacie frézy 8 mm, D1 11 mm, L 20 mm, G 51 mm
Na externom sklade
V košíku
BOSCH 1609200314 - 4-dielna súprava fréz na frézovanie z volnej ruky 6 mm, 13; 13; 13; 13 mm
Nedostupný
BOSCH Drážkovacie frézy 8 mm, D1 12 mm, L 20 mm, G 51 mm
Na externom sklade
BOSCH Drážkovacie frézy 12 mm, D1 10 mm, L 31,8 mm, G 76 mm
Nedostupný
BOSCH Drážkovacie frézy 12 mm, D1 10 mm, L 40 mm, G 81 mm
BOSCH 1609200307 - 3-dielna súprava fréz na frézovanie z volnej ruky 6 mm, 16; 16; 16-7 mm
BOSCH Drážkovacie frézy 8 mm, D1 10 mm, L 31,8 mm, G 69 mm
BOSCH Drážkovacie frézy 12 mm, D1 20 mm, L 40 mm, G 81 mm
BOSCH Drážkovacie frézy 12 mm, D1 16 mm, L 40 mm, G 81 mm
BOSCH Drážkovacie frézy 12 mm, D1 12 mm, L 38,1 mm, G 80 mm
BOSCH Drážkovacie frézy 8 mm, D1 10 mm, L 25,4 mm, G 56 mm
BOSCH Drážkovacie frézy 8 mm, D1 12,7 mm, L 12,7 mm, G 50,8 mm
BOSCH Drážkovacie frézy 12 mm, D1 30 mm, L 40 mm, G 81 mm
BOSCH Drážkovacie frézy 8 mm, D1 10 mm, L 20 mm, G 51 mm
BOSCH Drážkovacie frézy 12 mm, D1 12 mm, L 40 mm, G 81 mm
BOSCH Drážkovacie frézy 12 mm, D1 18 mm, L 40 mm, G 81 mm
BOSCH Drážkovacie frézy 8 mm, D1 10 mm, L 25,4 mm, G 62,4 mm
BOSCH Diamantové frézy Best for Ceramic 6,35 mm; D 7,4 mm; L 35
Posledné 2 kusy
BOSCH Drážkovacie frézy 12 mm, D1 12 mm, L 50,5 mm, G 98 mm
BOSCH Drážkovacie frézy 12 mm, D1 25 mm, L 40 mm, G 81 mm