Vŕtacie kladivo EXPERT EXBH18V-45 SDS max prinesie do vašej práce výnimočnú rýchlosť – Až 2× vyššia rýchlosť vŕtania v porovnaní s Professional GBH 18V-36 C*. Skvelú výkonnosť s rázovou energiou 12,5 J zabezpečuje technológia BITURBO Brushless, vysokovýkonný motor a hnacie ústrojenstvo špeciálne navrhnuté na skvelé využívanie extrémneho výkonu akumulátorov EXPERT. Na jedno nabitie akumulátora náradia EXPERT EXBA18V-150 vyvŕtate s 25 mm vrtákom neskutočné množstvo až 33 otvorov s hĺbkou 150 mm. Navyše ide o najľahšie náradie vo svojej triede s hmotnosťou iba 8 kg (bez akumulátora) – to všetko vďaka ľahkému motoru a telu z horčíkovej zliatiny.
Vŕtacie kladivo je ideálne na vŕtanie a sekanie do betónu, kameňa, kameniva a muriva. Kompatibilita so systémom Bosch Professional 18 V a alianciou výrobcov akumulátorov AMPShare.
Technické parametre
- Napájacie napätie: akumulátor 18 V
- Rozmery náradia (šírka x dĺžka x výška): 131 x 545 x 266 mm
- Intenzita príklepu: 12,5 J
- Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach: 0 – 2740 min-1
- Menovité otáčky: 0 – 300 ot/min
- Hmotnosť bez akumulátora: 8 kg
- Držiak nástrojov: SDS max
- Ø vrtu do betónu s príklepovými vrtákmi: 12 – 45 mm
- Optimálny rozsah využitia do betónu s príklepovými vrtákmi: 20 – 40 mm