MAKITA TW140DSMJ - Aku rázový uťahovač
Posledné 4 kusy
Kód produktu: TW140DSMJ
Autorizovaný predajca
Posledné 4 kusy
U vás na adrese - od 15.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 14.5.2026
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
  • Ľahký kompaktný razový uťahovač
  • CXT - technológia Compact eXtreme
  • Ovládanie rýchlosti pomocou vypinača
  • Maximálny krútiaci moment - 140 Nm
  • Rovnaký krútiaci moment v ľavom i pravom chode stroja
  • Hliníkový kryt prevodu
  • Držiak na náradie - 3/8 "
  • Ergonomicky tvarovaná rukoväť potiahnutá elastomérom
  • LED dióda osvetľuje pracovnú oblasť s funkciou oneskoreného dosvitu
Technické parametre
  • Rozmery (celková dĺžka) 161 mm
  • Akumulátor 12V MAX
  • Podporované batérie 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
  • Voľnobežné otáčky 0 - 2600 min-1
  • Počet úderov naprazdno 0 - 3200 min-1
  • Maximálny uťahovací moment 140 Nm
  • Hmotnosť (EPTA) 1,0 - 1,2 kg
  • Upínanie nástroja 3/8 "
  • Vysoko pevná skrutka M6 - M12
  • Štandardná skrutka M8 - M16
Dodávané príslušenstvo
  • 142770-6 Systainer typ 1
    837312-9 Vnútro systainera
    197363-4 Nabíjačka DC10SB
    197406-2 2x akumulátorBL1041B (4,0Ah)
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
Doprava zadarmo
V košíku
BOSCH GDR 18V-220 C - 06019L6003 - Rázový uťahovač