Solution BC-50S

TECH SOLUTION Solution BC-50S

Transformátorová nabíjačka 12V a 24V pre akumulátory s kapacitou od 120Ah do 320Ah.

Cena s DPH:99.00 €EUR
Bez DPH:82.50 €
Doprava:4.90 €
Dodací termín: skladom
Sme autorizovaný predajca značky TECH SOLUTION TECH SOLUTION
Výrobca: TECH SOLUTION
Katalógové číslo: BC50S

Viac informácií o produkte

Tradičná a veľmi spoľahlivá! Určená prevažné pre nabíjanie olovených akumulátorov (batérií) s napätím “12V” alebo “24V” (voľba prepínačom), v dvoch stupňoch výkonu “MIN” a “MAX” (voľba prepínačom). Nabíjací prúd je kontrolovateľný na ručičkovom meradle - ampérmetri. 

Ochranu nabíjačky pred preťažením, alebo poškodením zabezpečuje vnútorná tepelná poistka, tavná poistka na vstupe napájania nabíjačky a tavná poistka istiaca výstupné krokosvorky.

Masívne kovové telo nabíjačky zaručí dlhú životnosť a vydrží aj tvrdšie pracovné podmienky. Predný plastový kryt spoľahlivo chráni ovládacie prvky a zároveň slúži aj ako úložné miesto pre káble počas skladovania, alebo premiestňovania nabíjačky.

 

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Model nabíjačky: BC-50S

Určená pre akumulátory s napätím: 12V a 24V

Určená pre akumulátory s kapacitou: 120 - 320Ah *

Nabíjací prúd v polohe “MIN”: 25A

Nabíjací prúd v polohe “MAX”: 30A

Váha nabíjačky: 13,5 kg

 

*Poznámka: Pri menšej kapacite akumulátora hrozí riziko poškodenia nadmerným prúdom z nabíjačky a pri väčšej kapacite akumulátora nedostatok výkonu z nabíjačky pre nabitie. Údaj o kapacite akumulátora je uvedený na typovom štítku akumulátora a udáva sa v [Ah] Ampér-hodinách.

 

ROZSAH DODÁVKY:

Nabíjačka

Balené v kartónovej krabici

Recenzie

pridať recenziu
Tento produkt ešte nemá žiadné hodnotenie. Ak poznáte tento produkt pomožte ostatným zákazníkom a pridajte prvé hodnotenie.

Podobné produkty