MAKITA TD110DSAE - Akumulátorový rázový uťahovač
Na sklade
Kód produktu: TD110DSAE
Autorizovaný predajca
Na sklade
U vás na adrese - od 15.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - ihneď
Odporúčané príslušenstvo
Všetky produkty
Všetky produkty
V košíku
MAKITA D-36980 - Sada náradia 34 dielna
Nedostupný
V košíku
Nedostupný
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
Popis produktu Makita TD110DSAE - Akumulátorový rázový uťahovač
  • Ľahký nástroj s váhou len 0,92 kg a vysokým krútiacim momentom 90 Nm
  • Upínanie 1/4" šesťhran
  • Elektronika, brzda motora
  • Pracovné osvetlenie s funkciou pomalého zhasínania
  • Fosforový ochranný kryt svieti v tme
  • Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukoväť
  • Čas dobíjania 50 minút s DC10WA
  • Dodávané s 2 batériami a nabíjačkou
Technické Parametre
  • Voľnobežné otáčky : 0 - 2.600 min-1
  • Počet úderov naprazdno : 0 - 3.500 min-1
  • Maximálny uťahovací moment : 110 Nm
  • Štandardná skrutka : M5 - M12
  • Upínanie / veľkosť vrtáka : Sechskant 1/4"
  • Akumulátor : CXT 10,8 V / 2,0 Ah
  • Hmotnosť : 1,0 kg
  • Rozmery (D x Š x V) : 153 x 66 x 204 mm
Dodávané príslušenstvo
  • 821661-1 Prepravný kufor
  • 197355-3 Nabíjačka
  • 197394-3 2x akumulátor BL1020B(2,0Ah)
  • 456128-6 Kryt akumulátora
  • 346909-5 Háčik
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
Akcia
BOSCH GDR 18V-200 C 0 601 9G4 104 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky
Posledný kus na sklade
Akcia
BOSCH GDR 18V-200 - 06019J2105 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky
Doprava zadarmo
BOSCH GDR 18V-220 C - 06019L6003 - Rázový uťahovač
Posledný kus na sklade
BOSCH GDS 18V-1000 - 0 601 9J8 300 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky