DeWALT SKRUTKY DO SADROKARTONU 45X3,5 1000KS pre drevené profily DWF4100450
Na sklade
/
Kód produktu: DWF4100450
Autorizovaný predajca
Na sklade
U vás na adrese - od 14.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - ihneď
  • Páskované skrutky pre sadrokartonárske skrutkovače DCF620 a DCF621
  • Pre drevené profily
  • jemný závit
  • Dĺžka 45 mm
  • Šírka 3,5 m
  • Množstvo 1000 ks v balení
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
V košíku
BOSCH Klinec do strešnej lepenky CN 45-15 HG 32 mm, žiarovo pozinkované
Nedostupný
V košíku
BOSCH Klinec – páskovaný, s hlavickou v tvare písmena D SN34DK 50 2,8 mm, 50 mm, lesklé, hladké
Nedostupný
BOSCH Klinec do strešnej lepenky CN 45-15 HG 38 mm, žiarovo pozinkované
BOSCH Klince NB-40 - 1600A02R7F
1600A02R7F
BOSCH Klince NK-35 - 1600A02F4R
1600A02F4R
BOSCH Klinec do strešnej lepenky CN 45-15 HG 22 mm, žiarovo pozinkované
BOSCH Klinec do strešnej lepenky CN 45-15 HG 45 mm, žiarovo pozinkované
BOSCH Klinec – páskovaný, s hlavickou v tvare písmena D SN34DK 50G 2,8 mm, 50 mm, pozinkované, hladké
BOSCH Klinec do strešnej lepenky CN 45-15 HG 28 mm, žiarovo pozinkované
BOSCH Klinec – páskovaný, s hlavickou v tvare písmena D SN34DK 100R 3,1 mm, 100 mm, lesklé
BOSCH Klinec – páskovaný, s hlavickou v tvare písmena D SN34DK 50HG 2,8 mm, 50 mm, žiarovo pozinkované, hl
BOSCH Klinec do strešnej lepenky CN 45-15 HG 35 mm, žiarovo pozinkované
BOSCH Klinec – páskovaný, s hlavickou v tvare písmena D SN34DK 100RHG 3,1 mm, 100 mm, žiarovo pozinkované
BOSCH Klince NB-16 - 1600A02F4K
1600A02F4K
BOSCH Klince NB-38 - 1600A02F4P
1600A02F4P
BOSCH Klinec do strešnej lepenky CN 45-15 HG 25 mm, žiarovo pozinkované