MILWAUKEE Skrutkovač aku vŕtací M12BLDDRC-0 Milwaukee 4933499683
Približne 10 dní
Kód produktu: 4933499683
Autorizovaný predajca
Približne 10 dní
U vás na adrese - od 26.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 26.5.2026
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
  • 137 mm dĺžka - najlepší pomer výkonu a veľkosti
  • 10 mm skľučovadlo
  • 13 nastavení krútiaceho momentu
  • Mimoriadne kompaktný dizajn s dĺžkou iba 137 mm, ideálny na použitie v stiesnených priestoroch
  • Krútiaci moment 40 Nm poskytuje najlepší pomer výkonu k veľkosti
  • 10 mm skľučovadlo na rýchlu výmenu a najlepšie uchytenie bitov
  • Mechanická spojka s 13 nastaveniami krútiaceho momentu
  • Ukazovateľ stavu nabitia a LED svetlo
  • Flexibilný systém napájania: funguje so všetkými akumulátormi M12™ MILWAUKEE®
  • Kapacita skľučovadla: 10 mm
  • Max. kapacita vŕtania do dreva - kruhová pílka: 40 mm
  • Max. kapacita vŕtania do dreva - plochý vrták: 32 mm
  • Max. moment:40 Nm
  • Max. priemer vŕtania do ocele : 10 mm
  • Nastavenie rýchlosti:  2
  • Ot. bez zaťaž. – 1.st. (ot./min)0 - 470
  • Ot. bez zaťaž. – 2.st. (ot./min)0 - 1550
  • Skrutky do dreva max: 6X125 mm
  • Dodáva sa bez akumulátora , bez nabíjačky , bez kufra
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
Akcia
V košíku
BOSCH GSR 120-LI - 06019G8000 - Akumulátorový vŕtací skrutkovač
Na sklade
V košíku
Nedostupný
Akcia
BOSCH GSR 12V-30 - 0 601 9G9 000 - Akumulátorový bezuhlíkový vŕtací skrutkovač
Nedostupný
BOSCH GSR 12V-30 - 06019G9002 - Akumulátorový bezuhlíkový vŕtací skrutkovač bez akumulátora a nabíjačky
Na sklade
BOSCH GSR 12V-32 - Akumulátorový vŕtací skrutkovač - 06019N7002
BOSCH EasyDrill 1200 - 0 603 9D3 006 - Akumulátorový dvojrýchlostný vŕtací skrutkovač
Na externom sklade
BOSCH GSR 12V-32 - Akumulátorový vŕtací skrutkovač - 06019N7003
Posledný kus na sklade
BOSCH GSR 12V-32 - Akumulátorový vŕtací skrutkovač - 06019N7006
BOSCH GSR 12V-15 Professional a ručné náradie - 060186810R - Kombinovaná súprava