MILWAUKEE M18ONEFHIWF34-0 NÁRAZOVÝ UŤAHOVAČ
Posledný kus na sklade
Kód produktu: 4933499164
Autorizovaný predajca
Posledný kus na sklade
U vás na adrese - od 15.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - ihneď
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
  • Kompletné nastavenie náradia prostredníctvom aplikácie ONE-KEY™
  • Uložené profily pre opakované typické presnosti pre daný typ použitia
  • Funkcia spravovania náradia pre komplexný manažment zdrojov
  • Vysokootáčkový rázový uťahovák M18 FUEL™ s technológiou ONE-KEY™ poskytuje krútiaci moment 1627 Nm v kompaktnom rozmere 213 mm, vďaka čomu sa dá použi
  • Režim 4 na vyskrutkovávanie skrutiek poskytuje maximálny krútiaci moment 2034 Nm, a následne sa mení na 750 ot/min., vďaka čomu zabezpečuje neporovnat
  • Integrovaný snímač počítajúci množstvo úderov, zväčšuje opakovateľnosť daného krútiaceho momentu
  • Poistný krúžok ¾˝
  • Flexibilný systém napájania: funguje so všetkými akumulátormi M18™ MILWAUKEE®
  • Hmotnosť (vrátane akumulátora): 3,5 kg
  • Maximálny uťahovací moment: 1627 Nm
  • Moment rázu matíc: 2034 Nm
  • Počet úderov: 0–850/0–1850/0–2400/0–2400 ú./min
  • Počet otáčok bez zaťaženia: 0–800/0–1300/0–1800/0–1800 ot./min
Dodávané bez akumulátorov a nabíjačky v kartónovej krabici.
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT EXDR18V-230 - Akumulátorový rázový uťahovač sólo - 06019L6400
Posledné 4 kusy
Akcia
V košíku
BOSCH GDS 18V-1000 - 0 601 9J8 300 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky
Posledné 2 kusy
Akcia
BOSCH GDR 18V-200 - 06019J2107 - Akumulátorový rázový uťahovač
Na sklade
BOSCH GDR 18V-200 - 06019J2106 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky
Na sklade
BOSCH GDR 18V-200 C 0 601 9G4 104 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky