MILWAUKEE M18FIW2P12-0X AKU 1/2" RÁZOVÝ UŤAHOVÁK
Posledné 3 kusy
Kód produktu: 4933478446
Autorizovaný predajca
Posledné 3 kusy
U vás na adrese - od 15.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 14.5.2026
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
Popis
  • Najkompaktnejší akumulátorový rázový uťahovák vo svojej triede, poskytujúci najlepší prístup v stiesnených priestoroch, s výkonom 339 Nm uťahovacieho momentu
  • Neuveriteľne kompaktný dizajn pri tejto úrovni výkonu je s celkovou dĺžkou iba 124 mm ideálny pre používanie v stiesnených priestoroch
  • Automatické vypínanie nevytvára uťahovací moment väčší ako 34 Nm pre ručné uťahovanie, aby sa zabránilo nadmernému utiahnutiu
  • ½″ štvorhran s aretačným čapom
  • Obojstranný háčik na opasok
  • Flexibilný systém napájania: pracuje so všetkými akumulátormi M18™ MILWAUKEE®
Technické parametre
  • Typ akumulátora Li-ion
  • Dodávaný v Heavy Duty Kufor
  • Otáčky bez zaťaženia (ot./min) 0-900 / 0-1650 / 0-2400 / 0-1200
  • Hmotnosť s akumulátorom (kg) -
  • Max. moment (Nm) 102 / 203 / 339 / 34
  • Napätie (V) 18
  • Max. moment upevnenia matíc (Nm) 339
  • Max. moment uvoľnenia matíc (Nm) 339
  • Počet úderov (ú./min) 0-1000 / 0-2400 / 0-3500
  • Upínanie náradia ½″ štvorhran
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
V košíku
Posledné 4 kusy
V košíku
BOSCH GDR 120-LI - 06019F0007 - Akumulátorový rázový uťahovač
Nedostupný
Akcia
BOSCH GDR 18V-200 C 0 601 9G4 104 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky
Posledný kus na sklade
Doprava zadarmo
BOSCH GDR 18V-220 C - 06019L6003 - Rázový uťahovač
Posledný kus na sklade
Akcia
BOSCH GDR 12V-110 Professional Akumulátorový rázový utahovac bez akumulátora a nabíjacky 06019E0002
Posledné 4 kusy
BOSCH GDR 18V-215 - 06019N2022 - Akumulátorový rázový uťahovač
BOSCH GDS 18V-1000 - 0 601 9J8 300 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky
Posledné 2 kusy
BOSCH GDR 18V-160 - 0 601 9G5 106 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky