MILWAUKEE M18BLID2-0X 1/4" HEX RÁZOVÝ UŤAHOVÁK 4933464519
Posledné 2 kusy
Kód produktu: 4933464519
Autorizovaný predajca
Posledné 2 kusy
U vás na adrese - od 15.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 15.5.2026
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
Popis
  • Rázový uťahovák s bezuhlíkovým motorom má dĺžku iba 130 mm, je ideálny pre prácu v úzkych priestoroch
  • Technológia bezuhlíkového motora poskytuje moment 180 Nm, 3 400 otáčok a 4 200 rázov za minútu
  • Vkladanie bitu jednou rukou so zámkom zaručuje rýchlejšiu a ľahšiu výmenu bitov
  • Vysokovýkonná celokovová prevodovka a prevody zaručujú vynikajúcu odolnosť a maximálny moment
  • Najjasnejšie LED osvetlenie pracovného priestoru
  • Celokovová otočná spona na remeň pre jednoduché a rýchle zavesenie vášho náradia
  • Flexibilný systém napájania: funguje so všetkými batériami Milwaukee® M18™
Technické parametre
  • Typ akumulátora Li-ion
  • Kód produktu 4933464519
  • Dodávaný v Heavy Duty Kufor
  • Otáčky bez zaťaženia (ot./min) 1700/2600/0-3400
  • Hmotnosť s akumulátorom (kg) −
  • Kapacita akumulátora (Ah) −
  • Max. moment (Nm) 180
  • Nabíjačka −
  • Napätie (V) 18
  • Počet dodávaných akum. 0
  • Max. moment upevnenia matíc (Nm) 180
  • Počet úderov (ú./min) 1500/3400/0-4200
  • Rozsah skrutiek M14
V košíku
BOSCH GDR 18V-215 - 06019N2020 - Akumulátorový rázový uťahovač bez akumulátora a nabíjačky
Nedostupný
Akcia
V košíku
BOSCH GDS 18V-1000 - 0 601 9J8 300 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky
BOSCH GDR 18V-215 - 06019N2022 - Akumulátorový rázový uťahovač
Posledné 3 kusy
Doprava zadarmo
BOSCH GDR 18V-220 C - 06019L6003 - Rázový uťahovač
Posledný kus na sklade
Posledné 4 kusy
EXPERT
BOSCH EXPERT EXDR18V-230 - Akumulátorový rázový uťahovač sólo - 06019L6400
Posledné 4 kusy
BOSCH GDR 12V-105 - 0 601 9A6 901 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky