MILWAUKEE M18BIW12-402C Aku rázový 1/2" uťahovák 240Nm 4933443607
Približne 10 dní
/
Kód produktu: 4933443607
Autorizovaný predajca
Približne 10 dní
U vás na adrese - od 26.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 26.5.2026
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
  • Iba 152 mm dlhý, M18 FUEL ™ ½ " rázový uťahovák pre práce v ťažko prístupných miestach
  • Heavy duty celokovová prevodovka a prevody pre najväčšiu trvanlivosť a maximálny krútiaci moment
  • REDLINK ™ ochrana proti preťaženiu chráni náradie i akumulátor pred extrémnym namáhaním
  • ½ " štvorhran upínanie pre použitie s univerzálnymi nástrčnými hlavicami
  • Ukazovateľ stavu nabitia a LED osvetlenie pracovnej plochy
  • Flexibilné aku systém - prevádzka s každým akumulátorom Milwaukee M18 ™
Súčasti dodávky uťahovača Milwaukee
  • 2x aku4,0 Ah M18 Li-Ion
  • Nabíjačka 80 minút
  • Kufor
Technické parametre
  • Napätie [V]/Kapacita akumulátora [Ah]: 18/4,0 Li-Ion
  • Počet akumulátorov [ks]: 2
  • Nabíjačka [min]: 80
  • Otáčky naprázdno [U. min-1]: 0 ÷ 2 450
  • Počet úderov [1.min-1]: 0 ÷ 3 350
  • Upínanie náradia [ "]: ½ štvorhran
  • Max. moment [Nm]: 240
  • Hmotnosť s akumulátorom [kg]: 1,9
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
Akcia
V košíku
BOSCH GDR 18V-200 - 06019J2106 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky
Na sklade
Akcia
V košíku
BOSCH GDS 18V-1000 - 0 601 9J8 300 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky