MILWAUKEE M18 ONEFHIWF12-0X AKU 1/2'' RÁZOVÝ UŤAHOVÁK S POISTNÝM KRÚŽKOM 4933459726
Posledné 3 kusy
/
Kód produktu: 4933459726
Autorizovaný predajca
Posledné 3 kusy
U vás na adrese - od 15.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 15.5.2026
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
  • M18 FUEL™ rázový uťahovák s vysokým krútiacim momentom a technológiou ONE-KEY™ má uťahovací moment 1356 Nm v kompaktnom rozmere 213 mm, ktorý poskytuje lepší prístup do tesných priestorov
  • V režime 4 pre odstránenie skrutiek sa uvoľní matica krútiacim momentom 1898 Nm, potom se prejde na otáčky 750 ot/min - bezkonkurenčný proces pre odstraňovanie spojovacích prvkov
  • 1/2˝ štvorhran bezpečnostná spojka
  • Flexibilný akumulátorový systém - prevádzka s každým akumulátorom Milwaukee® M18™
  • ONE-KEYTM:
  • PARAMETRE PRODUKTU
  • Kód produktu 4933459726
  • Systém / napätie M18 (18V)
  • Motor bezuhlíkový
  • Typ akumulátora Li-ion
  • Počet akumulátorov [ks] 0
  • Dodávané v Heavy Duty kufor
  • Moment rázu matíc [Nm] 1898
  • Počet otáčok bez zaťaženia [ot./min.] 0-550 / 0-1400 / 0-1750 / 0-1750
  • Počet úderov [ú./min.] 0-950 / 0-1750 / 0-2100 / 0-2100
Balenie obsahuje
  • 1 x Milwaukee aku rázový uťahovák 1/2'' s poistným krúžkom M18 ONEFHIWF12
  • 1 x Heavy Duty kufor
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
Akcia
V košíku
BOSCH GDR 18V-200 - 06019J2107 - Akumulátorový rázový uťahovač
Na sklade
Akcia
V košíku
BOSCH GDR 12V-105 - 0 601 9A6 901 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky