MILWAUKEE M18 FCOS230-121 ROZBRUSOVACIA PÍLA 4933471697
Približne 10 dní
Kód produktu: 4933471697
Autorizovaný predajca
Približne 10 dní
U vás na adrese - od 25.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 25.5.2026
Odporúčané príslušenstvo
Všetky produkty
Všetky produkty
Akcia
V košíku
MILWAUKEE DIAMANTOVÝ REZACÍ KOTÚČ HUDD 230mm 4932399822
Akcia
V košíku
MILWAUKEE MXF C NABÍJAČKA 4933471839
MILWAUKEE MXF CP203 AKUMULÁTOR 3.0 AH 4933471838
Doprava zadarmo
MILWAUKEE MXF XC406 AKUMULÁTOR 6.0 AH 4933471837
Doprava zadarmo
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
  • Prvá akumulátorová rozbrusovacia píla na svete s napätím 18 V, 230 mm, ktorá prináša silu pre rezanie armovaného betónu, pričom je o 50% ľahší ako ostatné benzínové riešenia
  • Možno použiť v interiéri kvôli nulovým výfukovým emisiám
  • Obsahuje brzdu RAPIDSTOP™ a kontrolku zaťaženia, ako aj najnižšie vibrácie pri 1,81 m / s²
  • Hĺbka rezu 85 mm zaručuje špičkový výkon vo svojej triede