MILWAUKEE IPWE400R NÁRAZOVÝ UŤAHOVAČ 4933451524
Približne 10 dní
Kód produktu: 4933451524
Autorizovaný predajca
Približne 10 dní
U vás na adrese - od 26.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 26.5.2026
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
Kovová prevodovka pre presné usadenie ložísk a prevodov
Vysoký výstupný krútiaci moment 400 Nm
Mäkká rukoväť a ergonomická konštrukcia
Premenlivá rýchlosť, reverzibilná
Dodáva sa s 4 m káblom
PARAMETRE PRODUKTU
Kód produktu 4933451524
Dodávaný v −
Hmotnosť (kg) 2.7
Otáčky bez zaťaženia (ot./min) 0 - 1700
Príkon (W) 725
Max. moment (Nm) 400
Počet úderov (ú./min) 1000 - 2600
Rozsah skrutiek M20
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
Akcia
V košíku
MAKITA TD0101F Elektronický rázový uťahovač s pracovným osvetlením
Posledný kus na sklade
Akcia
V košíku
MAKITA TW0200 - Rázový uťahovač novej generácie s krútiacim momentom 200 Nm
Posledné 2 kusy
Doprava zadarmo
MILWAUKEE IPWE520R NÁRAZOVÝ UŤAHOVAČ 4933451525
Doprava zadarmo
BOSCH Rázový utahovac GDS 18 E Professional
Posledný kus na sklade
DeWALT Akumulátorový rázový uťahovač - DCF801N - bez akumulátora a nabíjačky
Na externom sklade
BOSCH GDS 24 Professional - 0 601 434 108 - Rázový uťahovač
Posledné 2 kusy
MAKITA TW 1000 Rázový uťahovák s krútiacim momentom 1000 Nm