BOSCH GDX 18V-285 - 06019N2100 - Akumulátorový rázový uťahovač bez akumulátora a nabíjačky
Posledný kus na sklade
/
Kód produktu: 06019N2100
Autorizovaný predajca
Posledný kus na sklade
U vás na adrese - od 15.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - ihneď
Výkonné náradie na skrutkovanie s uťahovacím momentom 285 Nm umožňuje jednoduché skrutkovanie do kovu; volič 2 rýchlostí. Vysoká rýchlosť na produktivitu, stredná rýchlosť na chúlostivé práce
Komfortné náradie na dlhodobé používanie vďaka ergonomickej, štíhlej rukoväti s mäkkým úchopom
Technické parametre
  • Rozmery náradia (šírka x dĺžka x výška): 73 x 147 x 210 mm
  • Voľnobežné otáčky: 0-2.800 ot/min
  • Napájacie napätie: akumulátor 18 V
  • Držiak nástrojov: 1/2" vonkajší štvorhran a  1/4'' vnútorný šesťhran
  • Záberový moment: max. 500 Nm
  • Rozsah nastavenia krútiaceho momentu, min./max.: 1. úroveň 0/200 Nm
  • Rozsah nastavenia krútiaceho momentu, min./max.: 2. úroveň 0/285 Nm
  • Voľnobežné otáčky (1. stupeň): 0-2.000 ot/min
  • Voľnobežné otáčky (2. stupeň): 0-2.800 ot/min
  • Počet stupňov krútiaceho momentu: 2
  • Hmotnosť bez akumulátora: 1.1 kg
  • Max. krútiaci moment: 285 Nm
  • Frekvencia príklepu: 0-3.600 min-1
  • Frekvencia príklepu (1. stupeň): 0-3.000 min-1
  • Frekvencia príklepu (2. stupeň): 0-3.600 min-1
Rozsah dodávky
  • 1 x L-BOXX
  • 1× spona na opasok - 1619PS0752
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
Akcia
V košíku
BOSCH GDR 12V-105 - 0 601 9A6 901 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky
Posledné 3 kusy
Akcia
V košíku
BOSCH GDR 120-LI Professional - 06019F0001- Akumulátorový rázový uťahovač
Posledné 2 kusy
BOSCH GDR 18V-200 - 06019J2106 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky
Na sklade
BOSCH GDS 18V-1000 - 0 601 9J8 300 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky