BOSCH EXPERT EXWS30-230PB - Uhlová brúska - 06018G1101
Posledné 2 kusy
Kód produktu: 06018G1101
Autorizovaný predajca
Posledné 2 kusy
U vás na adrese - od 15.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 15.5.2026
Popis výrobku
EXPERT EXWS30-230B je určená na brúsenie a rezanie kovov, obkladov, dlaždíc a muriva.
Technické parametre
  • Napájacie napätie: 230 V
  • Menovitý príkon: 2800 W
  • Výkon: 2800 W
  • Závit brúsneho vretena: M14
  • Hlavná rukoväť: Maloobchod
  • Ø kotúča: 230 mm
  • Ø miskovitej kefy: 100 mm
  • Vŕtanie: Ø 22,23 mm
  • Rozmery náradia (šírka x dĺžka x výška): 110 x 530 x 150 mm
  • Hmotnosť: 4,95 kg
  • Spínač: Spínač PROtection
  • Voľnobežná rýchlosť nominálna: max. 6500 ot/min
  • X-LOCK: Nie
Rozsah dodávky
  • Nasadzovací ochranný kryt pri rezaní, kovový
  • Prídavná rukoväť Vibration Control
  • Rýchlonastaviteľný ochranný kryt
  • Upínacia matica
  • Čelový kľúč na matice s otvormi
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
Akcia
V košíku
DeWALT DWE494 - uhlová brúska 230mm 2200W
Posledný kus na sklade
DWE494-QS
Posledný kus na sklade
Akcia
V košíku
DeWALT DWE4559 Veľká uhlová brúska 230 mm pre náročné práce - 2 400 W
Na objednávku
DeWALT BRUSKA UHLOVA 230MM 2000W DWE490