BOSCH EXPERT EXST18V-155B - Akumulátorová priamočiara píla sólo - 06015B1100
Posledné 3 kusy
/
Kód produktu: 06015B1100
Autorizovaný predajca
Posledné 3 kusy
U vás na adrese - od 14.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - ihneď
Odporúčané príslušenstvo
Všetky produkty
Všetky produkty
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-40 + GAL 12V/18V-80 - Set dvoch akumulátorov 18V 4,0Ah a nabíjačky - 1600A0373J
Na sklade
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-55 + GAL12V/18V-80 - Set dvoch akumulátorov 18V 5,5Ah a nabíjačky - 1600A0373P
Nedostupný
Doprava zadarmo
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-80 + EXAL18V-160 - Set dvoch akumulátorov 18V 8Ah a nabíjačky - 1600A0373T
Posledné 2 kusy
Na sklade
Nedostupný
Doprava zadarmo
Posledné 2 kusy
Popis výrobku
Technické parametre
  • Napájacie napätie: akumulátor 18 V
  • Rozmery náradia (šírka x dĺžka x výška): 82 x 204 x 244 mm
  • Počet kmitov vo voľnobehu: 0 – 3800 min-1
  • Výška zdvihu: 26 mm
  • Hmotnosť bez akumulátora: 2 kg
  • Hĺbka rezu do dreva: 155 mm
  • Hĺbka rezu do hliníka: 20 mm