EXPERT EXOP18V-40 je 18 V oscilačné multifunkčné náradie s vynikajúcim výkonom navrhnuté na zvládnutie aj tých najnáročnejších prác s akýmkoľvek kompatibilným príslušenstvom Starlock – vrátane StarlockMax. Výkonný bezuhlíkový motor poskytne vysokovýkonnú osciláciu s výkonom ekvivalentným elektrickému náradiu triedy 550 W. Uhol oscilácie je 4,0° na maximálnu efektivitu rezania. Jednoduchý upevňovací mechanizmus umožňuje rýchlu beznástrojovú výmenu pílového listu a nehrozí riziko straty upevňovacieho čapu. Funkcia Vibration Control účinne znižuje škodlivé vibrácie a štíhla rukoväť s obvodom iba 150 mm je navrhnutá na maximálny pracovný komfort.
Kompatibilita so systémom Bosch Professional 18 V a alianciou výrobcov akumulátorov AMPShare.
Technické parametre
- Napájacie napätie: akumulátor 18 V
- Rozmery náradia (šírka x dĺžka x výška): 89 x 278 x 97 mm