DeWALT DWE305PK - Chvostová píla
Posledný kus na sklade
Kód produktu: DWE305PK-QS
Autorizovaný predajca
Posledný kus na sklade
U vás na adrese - od 15.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 15.5.2026
Odporúčané príslušenstvo
Všetky produkty
Všetky produkty
V košíku
DeWALT DT2440 6-dielna súprava pílových listov pre mecové píly
Posledné 4 kusy
Akcia
V košíku
DeWALT SADA 12 PÍLOVÝCH LISTOV DT2441L
Posledné 4 kusy
DT2441L-QZ
Akcia
DeWALT LIST PÍLOVÝ  DO DREVA 305MM 5ks DT2350
Posledné 2 kusy
DeWALT LIST PÍLOVÝ 305MM TEHLY,VLÁKNITÝ CEMENT DT2421
DeWALT LIST PÍLOVÝ 457MM DO LACHCENÉHO BETONU 1KS DT2422
DeWALT špecial list pre mecové píly 400 mm DT2452
Na externom sklade
DeWALT špecial list pre mecové píly 300 mm (2ks) DT2451
Na externom sklade
DeWALT DT2444 - Sada pílových listov 6 ks v úložnom puzdre
Na objednávku
DeWALT LIST PÍLOVÝ 150MM PLECH , NEREZ DT2426
Na objednávku
DeWALT LIST PILOVY 235MM 1KS DT2335
DT2335-QZ
DeWALT PILOVY LIST NA STAVEBNY MATERIAL 152mm DT2332
DeWALT špecial list pre mecové píly 225 mm (2ks) DT2450
DT2441L-QZ
Posledné 2 kusy
DT2335-QZ
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
Vlastnosti:
  • Vďaka priemyselnému dizajnu, zdokonalené prevodovke a silnému motoru s výkonom 1 100 W, je toto náradie určené na to, aby odolalo aj tým najnáročnejším pracovným výkonom.
  • 4 polohy čepele zvyšují všestrannost rezania.
  • Páková rychloupínacia čepeľová svorka pre rýchlu a ľahkú výmenu.
  • Mečová pila ideálna pre stavebníkov, inštalatérov a elektrikárov.
Technické parametre:
  • Výkon: 1100 W
  • Hmotnosť: 3,5 kg
  • Dĺžka zdvihu: 29 mm
  • Max. hĺbka rezu - drevo: 280 mm
  • Max. rezná kapacita (PVC): 130 mm
  • Počet zdvihov naprázdno: 0-2800 zdv./min.
  • Príkon píly: 1100 W
  • Dĺžka: 435 mm
  • Výška: 178 mm
  • Max. hĺbka rezu - oceľ: 100 mm