MAKITA DTW190RFJ - Akumulátorový rázový uťahovač
Posledný kus na sklade
Kód produktu: DTW190RFJ
Autorizovaný predajca
Posledný kus na sklade
U vás na adrese - od 15.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 14.5.2026
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
  • Nízka hmotnosť, vysoký výkon
  • LED osvetlenie s funkciou dosvitu
  • Svietiace telo stroja v tme
  • Kompaktný a ľahký 4 pólový motor
  • Elektronický vypínač, brzda motora
Technické Parametre
  • Voľnobežné otáčky: 0 - 2.300 min-1
  • Počet úderov naprázdno: 0 - 3.000 min-1
  • Maximálny uťahovací moment: 190 Nm
  • Štandardná skrutka: M8 - M16
  • Upínanie: 1/2"
  • Akumulátor: 18 V
  • Hmotnosť: 1,4 kg
  • Rozmery (D x Š x V): 176 x 79 x 237 mm