MAKITA DHW080ZK - Akumulátorový tlakový čistič bez akumulátora a nabíjačky
na sklade
/
Kód produktu: DHW080ZK
Autorizovaný predajca
na sklade
U vás na adrese - od 18.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 18.5.2026
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
  • Kompaktný vysokotlakový čistič na batérie.
  • Tlak lúča sa dá plynulo nastaviť otočením trysky.
  • K dispozícii je široká škála príslušenstva kompatibilného s modelmi HW1200 / HW1300.
  • Dodávané bez akumulátora a nabíjačky
Technické parametre
  • Typ batérie Li-ion
  • Menovité napätie batérie 2 x 18 V
  • Voľnobežné otáčky 2 290 / 3 450 min-1
  • Obsah vodnej nádrže 50 l
  • Dĺžka hadice 5 m
  • Trieda tesnenia IPX5
  • Rozmery (D x Š x V) 438 x 218 x 269 mm
  • Čistá hmotnosť 7,1 - 7,7 kg
  • Pracovná záťaž 30 - 55 bar
  • Maximálna sacia výška 1 m
  • Maximálny tlak 80 bar
  • Maximálny prietok 380 l/h
  • Prietok vody 4,0 - 5,5 l/min
  • Max. teplota privádzanej vody 40 °C