DeWALT DCS7485T2 - FLEXVOLT akumulátorová stolová píla
Na objednávku
/
Kód produktu: DCS7485T2-QW
Autorizovaný predajca
Na objednávku
U vás na adrese - od 22.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 22.5.2026
Odporúčané príslušenstvo
Všetky produkty
Všetky produkty
Akcia
V košíku
DeWALT PODSTAVEC POJAZDNÝ PRE STOLOVÉ PÍLY DWE74911
Posledné 3 kusy
Akcia
V košíku
DeWALT Nabíjačka akumulátorov - DCB118
Na sklade
DeWALT AKUMULATOR FLEXVOLT 54V 6,0 Ah  DCB546
Na sklade
DeWALT Dvojnabíjačka akumulátorov - DCB132
Na externom sklade
DeWALT PODSTAVEC PRE DW 745 DE7450
Posledný kus na sklade
DE7450-XJ
Posledný kus na sklade
Posledné 3 kusy
Na externom sklade
DE7450-XJ
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
Popis
  •  Oceľová ochranná klietka chráni pílu pred poškodením na stavenisku
  •  Bezuhlíkový motor 54 V zaručuje vysoký výkon pri všetkých aplikáciách
  •  Vodiaci systém zaručuje u prenosné píly kapacitu pozdĺžneho rezu 610 mm, čo umožňuje presné rezanie veľkých doskových materiálov
  •  Konštrukcia horného stola z hliníkovej zliatiny zaručuje presnosť a precíznosť
  •  Rýchloupínanie pre šikmé rezy s veľkým meradlom umožňuje jednoduché a presné nastavenie
Tecnické parametre
  • Otáčky kotúča 5800 ot
  • Priemer kotúča 210 mm
  • Priemer upínacieho otvoru kotúča 30 mm
  • Kapacita šikmých rezov -3 až 48 °
  • Max. rezná kapacita [vpravo] 610 mm
  • Max. rezná kapacita [vľavo] 318 mm
  • Max. hĺbka rezu pri 90 ° 65 mm
  • Max. hĺbka rezu pri 45 ° 45 mm
  • Rozmery stola 485 x 485 mm
  • Hmotnosť 21.5 kg
  • Hĺbka 605 mm
  • Dĺžka 605 mm
  • Výška 330 mm
  • Akustický výkon 100 dB (A)
  • Odchýlka akustického výkonu 3 dB (A)
  • Akustiský tlak 86 dB (A)
  • Odchýlka akustického tlaku 3 dB (A)
Obsah balenia
  •     Pílový kotúč s 24 zubami
  •     vodítko šikmých rezov
  •     2 kľúče na pílový kotúč
  •     vodítko pozdĺžnych rezov
  •     redukcia pre pripojenie odsávania
  •     tlačná tyč
  •     2 x FLEXVOLT akumulátor 6,0 Ah
  •     FLEXVOLT nabíjačka DCB118
  •     Taška na baterky a nabíjačku
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
BOSCH GCM 254 D - 0601B53000 - Kapovacia a pokosová píla
Nedostupný
Doprava zadarmo
5902316 Stavebná kotúčová píla Holzstar® TKS 316 E (230 V)
Doprava zadarmo
BOSCH GTM 12 JL - 0601B15001 - Kombinovaná píla
DeWALT PÍLA STOLOVÁ 210mm 1850 W so stojanom  DWE7485RS
DeWALT DW743N - Kombinovaná píla 250 mm