DeWALT 18 Ga sponky nerez 35 x 13 mm 3000 ks DSTSX35SE
Na externom sklade
/
Kód produktu: DSTSX35SE
Autorizovaný predajca
Na externom sklade
U vás na adrese - od 19.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 19.5.2026
V košíku
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 38 G 38 mm, pozinkované
Nedostupný
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 16G 1,2 mm, 16 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 30G 1,2 mm, 30 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 63 NR 63 mm, ušlachtilá ocel
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 45G 1,2 mm, 45 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 25G 1,2 mm, 25 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK64 20G 32 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 19G 1,2 mm, 19 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 32 G 32 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK64 20G 38 mm pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 50 NR 50 mm, ušlachtilá ocel
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 63 G 63 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 50G 1,2 mm, 50 mm, pozinkované
BOSCH Klinec, typ 48 1 609 200 393
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 35G 1,2 mm, 35 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 44 G 44 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 57 G 57 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 50 G 50 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 40G 1,2 mm, 40 mm, pozinkované