MAKITA TD110DSME - Akumulátorový rázový uťahovač
Nedostupný
Kód produktu: TD110DSME
Autorizovaný predajca
Nedostupný
Odporúčané príslušenstvo
Všetky produkty
Všetky produkty
V košíku
MAKITA D-36980 - Sada náradia 34 dielna
V košíku
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
Popis produktu Makita TD110DSME - Akumulátorový rázový uťahovač
  • Ľahký nástroj s váhou len 0,92 kg a vysokým krútiacim momentom 110 Nm
  • Upínanie 1/4" šesťhran
  • Elektronika, brzda motora
  • Pracovné osvetlenie s funkciou pomalého zhasínania
  • Fosforový ochranný kryt svieti v tme
  • Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukoväť
  • Čas dobíjania 50 minút s DC10WA
  • Dodávané s 2 batériami a nabíjačkou
Technické Parametre
  • Voľnobežné otáčky : 0 - 2.600 min-1
  • Počet úderov naprazdno : 0 - 3.500 min-1
  • Maximálny uťahovací moment : 110 Nm
  • Štandardná skrutka : M5 - M12
  • Upínanie / veľkosť vrtáka : Sechskant 1/4"
  • Akumulátor : CXT 10,8 V
  • Hmotnosť : 1,0 kg
  • Rozmery (D x Š x V) : 153 x 66 x 204 mm