DeWALT SPONKY 30*13MM 3000KS DSTSX30Z
Posledný kus na sklade
Kód produktu: DSTSX30Z
Autorizovaný predajca
Posledný kus na sklade
U vás na adrese - od 14.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - ihneď
V košíku
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 50 NR 50 mm, ušlachtilá ocel
Nedostupný
V košíku
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 25G 1,2 mm, 25 mm, pozinkované
Na externom sklade
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 57 G 57 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 50 G 50 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 40G 1,2 mm, 40 mm, pozinkované
Posledné 2 kusy
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 30G 1,2 mm, 30 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 63 G 63 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK64 20G 38 mm pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 44 G 44 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK64 20G 32 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 63 NR 63 mm, ušlachtilá ocel
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 45G 1,2 mm, 45 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 16G 1,2 mm, 16 mm, pozinkované
BOSCH 2607000098 - 4-dielna súprava pre sponkovačky
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 19G 1,2 mm, 19 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 38 G 38 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 32 G 32 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 35G 1,2 mm, 35 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 50G 1,2 mm, 50 mm, pozinkované