BOSCH PTK Zošívačka brožúr - 1600A0018D
Nedostupný
/
Kód produktu: 1600A0018D
Autorizovaný predajca
Nedostupný
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
  • Rýchlo a presne v priamych líniách precízne premení voľné listy do brožúr
Prínos pre užívateľov
  • Rýchle a jednoduché použitie
  • Precízne výsledky
  • Dá sa použiť variabilne pre šírku papiera do 210 mm (DIN A4)
  • Zošije až 30 listov papiera (papier 80 g/m²)
  • Na použitie so sponkovačkou Bosch PTK 3,6 LI
Technické parametre
  • Hmotnosť 48 g
  • Rozmery náradia (dĺžka) 225 mm
  • Rozmery náradia (šírka) 31 mm
  • Rozmery náradia (výška) 20 mm
  • Rozmery balenia (šírka) 62 mm
  • Rozmery balenia (dĺžka) 183 mm
  • Rozmery balenia (výška) 28 mm
  • Rozmery balenia (šírka x dĺžka x výška) 62 x 183 x 28 mm
  • Hmotnosť vrátane obalu 0,07 kg
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
Akcia
V košíku
BOSCH GNH 18V-64 M - 0601481000 - Akumulátorová klincovačka - bez akumulátora a nabíjačky
Na sklade
Akcia
Doprava zadarmo
V košíku
BOSCH GRG 18V-16 C Professional - 06019K5001 - Akumulátorová nitovacia pištoľ
Posledné 2 kusy
BOSCH PTK 14 EDT - 0603265520 - Elektrická sponkovačka
Na externom sklade
Doprava zadarmo
DeWALT Akumulátorová podlahárska sponkovačka, priemer sponky 18Ga (1,25 mm) - DCN682D2
Na objednávku
BOSCH UniversalTacker 18V-14 - 06032A7000 - Akumulátorová sponkovačka - bez akumulátora a nabíjačky
Na externom sklade
DeWALT Akumulátorová podlahárska sponkovačka bez akumulátora a nabíjačky, priemer sponky 18Ga (1,25 mm) - D
Na objednávku
BOSCH HT 14 - 0 603 038 001 - Ručná sponkovačka
Posledný kus na sklade
Posledný kus na sklade
BOSCH GNH 18V-64 M - 0601481001 - Akumulátorová klincovačka - bez akumulátora a nabíjačky
EXPERT
BOSCH EXPERT EXTH18V-50M - Akumulátorová sponkovačka do dreva sólo - 0601482601
BOSCH GNH 18V-64 M - 0601481003 - Akumulátorová klincovačka