MILWAUKEE M12 FCIWF12G3-0 FUEL™ 1/2” Akumulátorový rázový uťahovač sólo - 4933493454
Približne 10 dní
/
Kód produktu: 4933493454
Autorizovaný predajca
Približne 10 dní
U vás na adrese - od 26.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 26.5.2026
Výnimočný výkon, najväčšia kompaktnosť, najlepšia ovládateľnosť.
Maximálny uťahovací moment 542 Nm a maximálny povoľovací moment 746 Nm v kompaktnom rozmere 122 mm, vďaka čomu sa dá použiť v ťažko dostupných miestach.
3000 ot/min. pre vynikajúcu rýchlosť.
½ "štvorhran s poistným krúžkom.
Flexibilný systém napájania: funguje so všetkými batériami Milwaukee® M12™
Technické parametre
  • Napájacie napätie: akumulátor 12V - M12™
  • Typ motora: Bezuhlíkový FUEL™
  • Upínanie náradia: 1/2'' štvorhran
  • Max. krútiaci (povoľovací) moment [Nm]: 746
  • Max. uťahovací moment [Nm]: 542
  • Rozsah uťahovacieho momentu [Nm]: 20 – 542
  • Rozsah skrutiek: M16
  • Max. otáčky bez zaťaženia [rpm]: 3000
  • Max. počet úderov: 3300
  • Hmotnosť [kg]: 1
  • Celková dĺžka [mm]: 122
  • Dodávané bez akumulátora a nabíjačky v kartóne.
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
Akcia
V košíku
BOSCH GDR 12V-105 - 0 601 9A6 901 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky
Posledné 3 kusy
Akcia
V košíku
BOSCH GDR 18V-200 - 06019J2105 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky
Na sklade
BOSCH GDR 18V-160 - 0 601 9G5 106 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky
Posledné 2 kusy
BOSCH GDR 18V-200 - 06019J2106 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky
Na sklade
BOSCH GDR 18V-215 - 06019N2022 - Akumulátorový rázový uťahovač
Posledné 3 kusy
BOSCH GDR 18V-200 C 0 601 9G4 104 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky