DeWALT KLINCE ŽIAR. ZINKOVE 2,8 * 75mm 2200ks DNPT28R75Z
Posledné 4 kusy
/
Kód produktu: DNPT28R75Z
Autorizovaný predajca
Posledné 4 kusy
U vás na adrese - od 15.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 14.5.2026
V košíku
BOSCH Klinec – páskovaný, s hlavickou v tvare písmena D SN34DK 100R 3,1 mm, 100 mm, lesklé
Nedostupný
V košíku
BOSCH Klinec – páskovaný, s hlavickou v tvare písmena D SN34DK 50 2,8 mm, 50 mm, lesklé, hladké
Nedostupný
BOSCH Klinec – páskovaný, s hlavickou v tvare písmena D SN34DK 50G 2,8 mm, 50 mm, pozinkované, hladké
1600A02F4M
BOSCH Klinec do strešnej lepenky CN 45-15 HG 35 mm, žiarovo pozinkované