CMT Fréza zaobľovacia vydutá R9,5 D31,7x14 S8 C93831711
Posledné 4 kusy
/
Kód produktu: C93831711
Autorizovaný predajca
Posledné 4 kusy
U vás na adrese - od 14.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - ihneď
  • Telo nástroja z prvotriednej ocele
  • HM tvrdokovové rezné hrany
  • Teflónový nepriľnavý poťah
  • 15 veľkostí polomerov
  • Kopírovacie ložiská
Technické parametre:
  • Priemer: 31,7 mm
  • Rezná hĺbka: 14 mm
  • Stopka: 8 mm
V košíku
BOSCH Drážkovacie frézy 12 mm, D1 12 mm, L 50,5 mm, G 98 mm
Na externom sklade
V košíku
BOSCH Drážkovacie frézy 8 mm, D1 10 mm, L 25,4 mm, G 62,4 mm
Nedostupný
BOSCH Drážkovacie frézy 12 mm, D1 12 mm, L 38,1 mm, G 80 mm
Nedostupný
BOSCH Drážkovacie frézy 8 mm, D1 10 mm, L 31,8 mm, G 69 mm
Na externom sklade
BOSCH Drážkovacie frézy 12 mm, D1 20 mm, L 40 mm, G 81 mm
BOSCH Drážkovacie frézy 12 mm, D1 12 mm, L 40 mm, G 81 mm
BOSCH Drážkovacie frézy 12 mm, D1 30 mm, L 40 mm, G 81 mm
BOSCH 1609200314 - 4-dielna súprava fréz na frézovanie z volnej ruky 6 mm, 13; 13; 13; 13 mm
BOSCH Drážkovacie frézy 8 mm, D1 10 mm, L 25,4 mm, G 56 mm
Posledný kus na sklade
BOSCH Drážkovacie frézy 12 mm, D1 25 mm, L 40 mm, G 81 mm
BOSCH 1609200307 - 3-dielna súprava fréz na frézovanie z volnej ruky 6 mm, 16; 16; 16-7 mm
BOSCH Drážkovacie frézy 8 mm, D1 12 mm, L 20 mm, G 51 mm
BOSCH Drážkovacie frézy 8 mm, D1 11 mm, L 20 mm, G 51 mm
BOSCH Drážkovacie frézy 12 mm, D1 18 mm, L 40 mm, G 81 mm
BOSCH Drážkovacie frézy 12 mm, D1 16 mm, L 40 mm, G 81 mm
BOSCH Diamantové frézy Best for Ceramic 6,35 mm; D 7,4 mm; L 35
Posledné 2 kusy
BOSCH Drážkovacie frézy 8 mm, D1 10 mm, L 20 mm, G 51 mm
BOSCH Drážkovacie frézy 12 mm, D1 10 mm, L 40 mm, G 81 mm
BOSCH Drážkovacie frézy 12 mm, D1 10 mm, L 31,8 mm, G 76 mm
BOSCH Drážkovacie frézy 8 mm, D1 12,7 mm, L 12,7 mm, G 50,8 mm