MAKITA DTW190JX3 - Akumulátorový rázový uťahovač
na sklade
Kód produktu: DTW190JX3
Autorizovaný predajca
na sklade
U vás na adrese - od 18.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 18.5.2026
Odporúčané príslušenstvo
Všetky produkty
Všetky produkty
Akcia
V košíku
MAKITA AKU SADA 2 x BL1860 + DC18RD - 198077-8
Posledný kus na sklade
Posledný kus na sklade
Akcia
V košíku
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
  • Nízka hmotnosť, vysoký výkon
  • LED osvetlenie s funkciou dosvitu
  • Svietiace telo stroja v tme
  • Kompaktný a ľahký 4 pólový motor
  • Elektronický vypínač, brzda motora
  • Dodávané s dvomi akumulátormi a nabíjačkou
Technické parametre
  • Voľnobežné otáčky: 0 - 2.300 min-1
  • Počet úderov naprázdno: 0 - 3.000 min-1
  • Maximálny uťahovací moment: 190 Nm
  • Štandardná skrutka: M8 - M16
  • Upínanie: 1/2"
  • Akumulátor: 18 V
  • Hmotnosť: 1,4 kg
  • Rozmery (D x Š x V): 176 x 79 x 237 mm
Dodávané príslušenstvo
  • 821550-0 Systainer
  • 2 ks akumulátor 3,0 Ah
  • 9 ks sada nástrčkových kľúčov s predĺžením
  • 195584-2 Rýchlonabíjačka
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
BOSCH GDR 18V-200 - 06019J2105 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky
BOSCH GDR 18V-160 - 0 601 9G5 106 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky
Posledné 2 kusy
BOSCH GDR 18V-215 - 06019N2000 - Akumulátorový rázový uťahovač bez akumulátora a nabíjačky
Posledné 2 kusy
BOSCH GDR 18V-215 - 06019N2022 - Akumulátorový rázový uťahovač
Posledné 3 kusy
BOSCH GDR 12V-105 - 0 601 9A6 901 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky