Čistič vysokotlakový STANLEY SXPW25CDSS-E 180 Bar
Na objednávku
/
Kód produktu: SXPW25CDSS-E
Autorizovaný predajca
Na objednávku
U vás na adrese - od 22.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 22.5.2026
Popis
  • Kompaktný vysokotlakový čistič s príslušenstvom uloženým v tele.
  • Dvojrýchlostný motor s tepelnou ochranou.
  • Systém automatického vypnutia pri uvoľnení spúšte pištole.
  • Rýchle pripojenie prívodu vody s filtrom.
  • Flexibilná vysokotlaková hadica.
  • Súprava na vysokotlakové penenie.
  • Nastaviteľná a rotačná dýza.
  • Kompaktný dizajn len 258 x 272 x 357 mm.
  • Integrovaná rukoväť na jednoduché prenášanie.
Technické údaje
AR kód 15717
EAN kód 8016287157179
Výkon 2,5 kW
Max. tlak 180 bar
Max. prietok 500 l/h
Typ motora 1~ \ Univerzálny
Napájacie napätie 220-240 V - 50/60 Hz
Vonkajšie rozmery 258 x 272 x 357 mm